Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem lehet fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem lehet fontos a külső, viszont van egy srác akit kedvelek, de ha ránézek kiábrándulok. Ti mit kezdenétek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18/l vagyok és még nem volt igazán komoly kapcsolatom. Pár hete viszont az egyik kedves ismerősömnek köszönhetően megismertem egy srácot(21), aki azóta elkezdett nyomulni. Eleinte csak msn-en beszéltünk és nagyon aranyosnak, kedvesnek, értelmesnek találtam, már-már kezdtem többet érezni. Azt viszont tudni kell, hogy ez a srác, nem épp helyes, pocakos, a nyaka is elég húsos-lógós, az arcán erősen látni a szőrszálakat, szemüveges és kicsit igénytelennek tartom, mert ha odafigyelne magára, biztosan jobban nézne ki... Szóval azóta már találkoztunk többször és annyira aranyos, hogy mindig adtam neki újabb esélyt, a találkozók előtt mindig arra gondoltam, hogy egyáltalán nem is csúnya, de mikor megérkezett... aztán volt, hogy hátulról átölelt, úgy táncoltunk, akkor azt éreztem, hogy meg kell fordulnom és átölelnem, vagy valahogy tudatni vele, hogy kedvelem, de mikor ránéztem, akkor megint azt éreztem, hogy Úristen mit csinálok én ezzel a pasival...

Ti mit tanácsoltok? Mit csináljak?


2011. jan. 19. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nagyon tapintatosan mondd meg neki.. ha veszi a lapot és kedvel téged, láthatóan meg fog változni! :) sok szerencsét
2011. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne hülyitsd...ő ilyen fogadd el..ha nemtudod akkor mond meg neki..:/
2011. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsátok meg ezt a távolságot,ilyen hozzáállással nem érdemes belemenni egy kapcsolatba,bármennyire is kedveled.Becsapnád magadat is,de főleg őt.Gondolj bele,ha a külseje taszít,akkor sosem leszel képes hozzányúlni,akkor meg teljesen értelmét veszti az egész kapcsolatosdi.20/F
2011. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hasonló szituba keveredtem én is. Nagyon kedvelem a srácot, minden stimmel, ő lenne a tökéletes partner állítom. Külsőre sem csúnya, de van valami a személyiségében, ami nem mondanám, hogy teljesen bejön. És ez nekem is találkozáskor jött le.

De én még adok kis időt a dolognak, hátha csak első ránézésre volt furcsa.

Találkozz vele még néhányszor, de ha később sem érzel semmit, akkor zárjátok le az ismerkedést. Így korrekt. Ne ess abba a hibába, hogy azért mész bele kapcsolatba, mert hiányzik valaki mellőled. Vagy hogy abba az érzésbe legyél szerelmes, hogy a másik szeret és ne magába az emberbe. Mert ez sem ritka, ha még nem volt barátod.

2011. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most ez bunkóság Tölem, mert tudom, hogy csúnya dolog megváltoztatni valakit, de találkozzatok és menjetek el együtt ruhát vásárolni. Kicsit tudod jó irányba terelni.


Nekem sem volt valami megnyerö stílusom és egy barátnöm "átalakított" olyanná, amit a Nök már szeretnek. Voltak is belöle gondjai, mert a barátnöi 70%-a kikezdett Velem:D

2011. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nőből vagy, tehát nem tudsz olyanba szerelmes lenni, aki külsőre nem tetszik. Ne hülyítsd a srácot, mondd meg neki h nem lesz belőle semmi!
2011. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Remélem te is látod kérdező hogy a külső mégiscsak fontos, ugyanis egy kapcsolatban a vonzódás elengedhetetlen. (saját magukat előnytelen külsejűnek tartó emberek kedvéért: nem, nem azt akarom mondani hogy a kérdező szedjen fel egy üresfejű "kirakatbábut")


Legyél őszinte a sráccal és udvariasan mondd meg neki hogy ez nem fog működni.

2011. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jéézusom!!!!


Nem az lényeg hogy mások mit mondanak, hogy mit tartanak helyesnek vagy jónak, az a lényeg hogy neked tettszen külsőre és belsőre is!


És ha az illető olyan, akihez soha nem bújnál hozzá szívesen, és olyan akivel ugy mennél ki kézenfogva az utcára h füled farkad behúznád és azt várnád jajj forduljunk már be a sarkon...huhh..---akkor ne menj bele ilyen kapcsolatba!

2011. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem jobbat is találsz megadnak de havernak maradhat a srác
2011. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak már hasonló eseteim, szóval tudom hogy érzed most magad. Én mindig azt választottam, hogy tapintatosan megmondd neki, hogy ez nem fog működni. Légy kedves, de határozott. Neked sem kifejezetten jó ez a helyzet, a fiúnak meg a bizonytalanság... Gondolom részedről lehetne barátság, viszont ez vele szemben nem korrekt, mert a másik közelsége mindig reménykedésre adna okot. De ez csak egy vélemény, gondold át, majd cselekedj. Sok sikert.
2011. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!