Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amióta sötétebb hajszínre váltottam azóta állandóan bámulnak az emberek?

Figyelt kérdés
Régen világosbarna volt a hajam,és nem rég befestettem a hajamat sötétbarnára (fehér bőröm van,kék szemem)azóta az emberek úgy néznek rám mint akik még soha életükben nem láttak volna sötét hajú lányt..Picit néha zavaró tud lenni,hogy mindig valaki szó szerint bámul..:S
2011. jan. 19. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vagy nagyon jól nézel ki, vagy nagyon rosszul
2011. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 acel ***** válasza:
szerintem valami képszerűséget küldj úgy könnyebb, de valószínű jól nézel ki azért néznek meg. 22f
2011. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ennyire feltűnő lenne a sötétebb haj??
2011. jan. 19. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
képet!!
2011. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kép alapján valóban könnyebben meg tudnánk mondani, hogy miért.
2011. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

képet akar a nép :DD

amúgy tényleg azért, mert vagy jól nézel ki, vagy azért, mert rohadtul nem áll jól és a fehér bőröddel olyan zombi feeling lesz :D de reméljük, hogy az első variáció :)))

2011. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem szeretném ha vlki felismerne:)
2011. jan. 19. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Pest megyében lakom, ha te nem, akkor küld el nekem priviben, és mondok véleményt.
2011. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!