Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt már nem értem? Sos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt már nem értem? Sos (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eddig volt egy srác akivel majdnem összejöttunk. Szóval taliztunk meg minden. Aztán mostanában lese sz*ar. Most írtam neki egy üzit h mi a baja velem erre csak annyit írt h semmi. Én meg megkérdeztem h van e új csaja vagy valami és azt mondta h nincs aztán kérdeztgem h szombaton vagy vasárnap talizhatnánk e és ő csak annyit írt h nem mert nincs energiája ilyenekre. :O


Szóval most velem van a baja vagy van egy új csaja de nem "meri" megmondani? Valaki help me!!


2011. jan. 20. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Már nem érdekled.
2011. jan. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

lehet, hogy télleg nincs energia most ilyesmire...?

meló, stressz stb?

lehet, hogy egy lány kikosarazta és most kiakarja heverni a bánatot, ezért nincs kedve.

lehet, hogy meleg.

több tippem nincs hirtelen.


de nem hiszem, hogy van új csaja, de nem mondja el neked.. mért ne mondaná el?.. nem túl sok férfi logika nincs ebben.

23/f

2011. jan. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hirtelen tobb csaj is van az eleteben es nem akar kotodni. Elvezi az eletet.
2011. jan. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem sikerült a randi.
2011. jan. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!