Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez "szabályos"/"lehetséges"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez "szabályos"/"lehetséges"?

Figyelt kérdés
Lehetséges,hogy egy 14/15 éves tanuló lefeküdjön egy 30 körüli nővel,legjobb barátok legyenek?(aki ráadásul a gyerek tanára)
2011. jan. 20. 13:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem semmiképpen nem lehet! Ráadásul bűncselekmény is!!!
2011. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
NEM!
2011. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és még törvénytelen is.
2011. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Mivan?

Hogy egy 15éves kisfiú lefekdüdjön egy 30éves nővel, hogy legyenek barátok?Plusz még a tanára is??Lehet én vagyok elfogult de ez nagyon abszurd.

Amugy meg, büntetendő

2011. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
Nice.
2011. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én ezen eléggé kiakadtam...
2011. jan. 20. 13:20
 7/30 A kérdező kommentje:
Mármint amit leírtam azon..
2011. jan. 20. 13:20
 8/30 anonim ***** válasza:
68%

Lehetségesnek lehetséges, csak nagyon nem kellene. Dupla súlyos bűncselekmény, egyrészt a kora miatt,mert nagyon fiatal a gyerek cselekvőképtelennek minősül, így tilos és büntetendő vele a szexuális kapcsolat. Másrészt a tanító gondjaira van bízva.


1978. évi IV. törvény


197. § (1) Aki mást erőszakkal, avagy az élet vagy testi épség ellen irányuló közvetlen fenyegetéssel közösülésre kényszerít, vagy más védekezésre, illetőleg akaratnyilvánításra képtelen állapotát közösülésre használja fel, bűntettet követ el, és két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) A büntetés öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha


a) az erőszakkal, avagy az élet vagy testi épség ellen irányuló közvetlen fenyegetéssel közösülésre kényszerített sértett a tizenkettedik életévét nem töltötte be,


b) a sértett az elkövető nevelése, felügyelete, gondozása vagy gyógykezelése alatt áll,


c) a sértettel azonos alkalommal, egymás cselekményéről tudva, többen közösülnek.


(3) A büntetés öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztés, ha a (2) bekezdés a) pontja szerinti erőszakos közösülés a (2) bekezdés b) vagy c) pontja szerint is minősül.

2011. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%
Jelenteni kell az iskola igazgatónak, és odafigyelni, hogy ne csak iskolán belüli kivizsgálás legyen, hanem rendőrségi is.
2011. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk az egy dolog, hogy fiatal, 14 már elmúlt. De ha saját tanárral csinálod akkor büntetendő!
2011. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!