Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki azt kérdezi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt kérdezi, hogy 14 évesen ciki-e, hogy még nem csinált ezt meg azt, akkor mindenki mondja, hogy nem, és teljesen normális. De ha valaki nem cikinek érzi, hanem rossz érzés, mert vágyik arra, hogy szeressék, akkor az is baj?!

Figyelt kérdés
Mindig azt olvasom, hogy 14 évesen még nem kell ezzel foglalkozni, meg hogy dehogy ciki, és aki meg azt mondja, hogy volt már barátja azt leszólják, de ha valaki 14 évesen már szeretné, (tehát nem menőségből) hogy legyen egy barátja... az is baj szerintetek?
2011. jan. 20. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem baj, hogy vágyik egy barátra vagy barátnőre. Csak várjanak még a komolyabb dolgokkal az ilyen idősek (szex..). Mert sajnos sokan vannak akik bele mennek könnyen olyan dolgokba amit egyedül nem lehet megtenni..


:)

2011. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátot szeretnél, vagy dugni? Nem ugyan az a kettő. Miért lenne ciki, hogy szeretitek egymást. 14 évesen bőven belefér. A szexuális élet már más, az nem való a korosztályba, de a szerelem igen. Összegezve: Nyugodtan legyél szerelmes, de a szexel várj pár évet.
2011. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van problémája senkinek sem, hogy barátod van. Az nem helyénvaló a mentális fejlődésben, hogy ennyi évesen, vagy akár korábban is közösülnek.
2011. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, értem. És én sem gondolom, hogy ennyi idősen "közösülnöm" kellene... :D bár nem is lenne kivel, szóval probléma megoldva.
2011. jan. 20. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az se lenne gáz ha pl vkivel lefeküdne..

Igaz érdemes olyanal akit igazán szeret.

2011. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Imre777 ***** válasza:

Ez teljesen természetes.

Minden ember minden korban vágyik a szeretetre!

(Gyerekek, csecsemők, aggastyánok... egyaránt.)


B . a . sz . ni nem kell!

(Nyaljátok, simogassátok... egymást, dörzsöljétek össze a nemi szerveitek, de nem kell a hüvelybe bedugni!)

2017. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Imre777 ***** válasza:

Ja, hogy ez már a múlté!

Akkor későn szóltam!

2017. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!