Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Különböző méretűek a melleim!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különböző méretűek a melleim! Én nem tartottam fontosnak, vagy vészesnek, viszont fényképen nagyon ijesztő volt számomra a felismerés. Azzal szórakoztunk hogy, milyen jó feszes a mellem, meg a kis alkatomhoz nagy is (barátok közt) Véleményetek?

Figyelt kérdés
Ugyanis eddig azzal szórakoztunk hogy, milyen jó feszes a mellem, meg a kis alkatomhoz nagy is ( a baráti közösségben).Pucéran egy barátnőm észrevette és cikizett vele.
2011. jan. 20. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem látok képet, nem tudok érdemben választ adni. :)

Amúgy meg ne törődj a barátnőiddel, az a lényeg, hogy magadnak tetsszél.

2011. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szinte minden nőnek aszimmetrikus a melle. Ergo ez annyit jelent: van melled.

A barátnőid meg irigyek. :P

2011. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos a barátnődnek se egyforma.
2011. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fülünyúl ***** válasza:

Ha küldesz egy képet, akkor segíthetek megnyugtatni a kis lelked.


Mell-esleg, minden nőnek kicsit eltérőek a mellei, nem tökéletesen egyformák. Méretre és alakra sem. Persze van egy bizonyos határ aminél már szembetűnő, de tippem szerint nem lehet olyan drasztikus nálad, ha te magad eddig nem vetted észre, pedig párszor gondolom már láttad magad tükörben.

2011. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elárulom, nem csak a mell, ha nem minden testrész x százalékban asszimetrikus. Pl nekünk férfiaknak egyik herénk kisebb. (bal) Ne foglalkozz vele, hogy mit mondanak. Örülj neki hogy az alakodhoz képest nagy melled van. A barátnőidnek meg lefogadom összesen nincs akkora melle mint neked. Irigykednek.
2011. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy kultúrált válaszokat kaptam a fárasztó kérdésemre, csak hát kiakadtam ahogy az lenni szokott:) Mégegyszer köszi szépen!
2011. jan. 25. 23:08
 7/7 anonim válasza:
lehet az a melled nagyobb amilyen kezes vagy ez természetes (tel. szám: 06 30 123 456 789 xd)
2011. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!