Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaktól kérdezem: Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem: Milyen az ideális nő? Nőktől kérdezem: Milyen az ideális férfi?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy tényleg izgató lehet, ha a nő "plázacicás", vagy ha a pasi izompacsirta. A kérdés főleg a külsőségekről szól, nem a belső értékekről. Milyen az a nő-, vagy férfitípus a számodra, ami beindítja a fantáziád?
2011. jan. 21. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Férfi vagyok. A nőideálom: agysebész doktor és emellett modellkedik, biszex és a három legjobb barátnőjét az egyetemen ismerte meg, akikkel együtt modellkednek. Ráadásul ők is biszexek. :)
2011. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Alacsony, picit husi, kedves arc, nuku smink.
2011. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Utàlom az izompacsirtàkat,és a ronda pofàjukat.Csak is természetes de jó alkatu férfiak tetszenek.Na és ne legyen kopasz brrrr.
2011. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nőideálom:

Gyönyörű arc; barna haj; szép, vékony test.

A vörös haj is jöhet, a szőkék annyira nem vonzanak, talán azért, mert manapság minden második csaj szőke.

2011. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

A férfiak tekintetében nekem sosem tetszettek a kigyúrtak. Azt mondják a lányoknak általában olyan testfelépítésű és kinézetű férfiak tetszenek, mint az apukájuk, a pasiknak meg olyan nők. El is hiszem ezt általában, hiszen én is mackós borostás párti vagyok és ha belegondolok a felmenőim között minden férfi ilyen.

Nem érdekel a szemszín és a hajszín, de az ilyen festetthajú piercinges tetováltaktól a hideg ráz, nekem nagyon nem tetszik. Természetes férfiasság. Se kopasz, se hosszú haj. Magas, macis, és egy határozott domináns jellem, és engem máris levett a lábamról :)

2011. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Fekete dús nem túl rövid haj kék szem egy kevés szeplő az orrnál ne legyen izompacsirta hanem legyen egy jó magas és normális testalkatú ember de ne az izmai legyenek csak, mert az nem szép szerintem.legyen egy teljesen normális és egy kicsi husi legyen a csípőjénél:$:).
2011. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Én plázacica kategória vagyok - lehet érte szeretni vagy utálni, de legalább bevállalom. :) Legalábbis én nőiesen szeretek öltözködni, és nem rejtegetem az alakom bő ruhák alatt, amit sokan már plázacicának hívnak. Ez nem azt jelenti persze hogy mindenem kivan, vagy boxcipőt meg efféle förtelmeket hordok.


Férfiideálomban a külső igazából nem olyan drasztikusan meghatározott. Ha van két keze, lába, normális feje, és mondjuk még magasabb is nálam, akkor külsőre már több kritérium nincs is. :) Ha esetleg kimondottan sármos, jóképű, van egy egyedi kisugárzása az már csak hab és cseresznye a tortán.

Sokkal fontosabb viszont az, hogy képes legyen érzelmeket produkálni (az éhségen kívül), és hogy ezeket ki is mutassa, jelezze. Ettől nem lesz kevésbé férfias vagy b.uzi. Fontos az is, hogy ne válassza szét a szerelmet a szexualitástól, és pusztán a változatosság meg egyéb jellemgyengeséget leplező kifogásokkal ne menjen el félrekúrni. Fontos az is, hogy képes legyen elviselni engem és temperamentumomat is, mert én sem vagyok tökéletes. :) A jó beszélgetések, az egymás güggyögetése, a közös programok persze elengedhetetlenek. Türelem és gyermekszeretet is fontos, ez főleg családalapításkor kerül ugye előtérbe. Nekem valami ilyesmi elképzelésem van arról a férfiról, akivel leélném az életem - ahogy te nevezted ideális férfi.


29/N

2011. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
185-190 magas, nem kigyúrt de izmos testalkat. Inas izmos. Kockás has, gyönyörű kerek izmok a lábakon, kezeken. Latin típus. Fekete haj, kreol bőr, zöld szemek. ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚh a bugyim....
2011. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Legyen sportos, de ne gyúrjon és lehetőleg ne legyen focista. :) (a focistákkal csupán annyi a baj h a nagy részük bunkó, egoista, gyakran b*zi)

haj és szemszín igazából mindegy, habár mostanság a barna haj-kék szem, illetve a szőke haj-barna szem párosítás jön be

nagyon fontos hogy legyen igényes a megjelenése, ami ott kezdődik, hogy nem mélyülepű nadrág van rajta.

és ne járjon görnyedten, az elég gáz. húzza ki magát. ne csak a lányok figyeljenek oda a járására.

nagyjából ennyi :)

2011. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Magasabb legyen nálam

én a szelídebb arcú fiúkat szeretem... egyenes fogak, lehetőleg ne legyenek sárgák(a szájra, fogakra érzékeny vagyok)

szép szem,a zöld előny

kocka has oszt' annál nem is kell több izom, persze azért a karja vastagabb legyen,mint egy cérna..

sportoljon, akkor a teste is szép lesz

ja, és ha már nem tüsis a haja, akkor lehetőleg ne zsíros csomókban álljon. tehát ápolt legyen!

kb ennyi külsőleg

?/L

2011. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!