Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Napok óta magam alatt vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napok óta magam alatt vagyok, azt hiszem ma nem menne a szeretkezés a barátnőmmel. Szerintetek ez gond? 17F

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: már 3 hónapja járok a barátnőmmel és fantaszikus minden: boldogok vagyunk, élvezetes a szex, harmonikus a kapcsolat stb... De 4 napja körübellűl, volt egy álmom, s tegnap is... Ebben az álomban előjöttek azok a lányok, akik kihasználtak és bántottak engem lelkileg, megaláztak és szórakoztak velem. És azóta, én teljesen magam alatt vagyok... :,( Ma is egy csomót sírtam a suli szünetekben, mikor senki nem látott (kb 3 alkalommal) Nagyon fájnak az emlékek, s most ezek előtörtek... Ma a barátnőmnél alszom, de azt hiszem, én ma nem vagyok képes a szexre... Egyszerűen annyira fáj, hogy ezt álmodtam, fáj a sok emlék. A barátnőm azt mondta, ha bármikor úgy adódik hogy valamien oknál fogva elmarad a hétvégi szexünk, ő teljes mértékben meg fogja érteni. Még nem történt ilyesmi. De nagyon magam alatt vagyok lelkileg... Szerintetek gond lenne, ha megkérném hogy ma ne szeretkezzünk?
2011. jan. 21. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond.
2011. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem gond egyszer kibirja
2011. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!