Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Meddig birtok várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Meddig birtok várni barátnőtökre?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és van barátom.

Még nem szeretném odaadni magam neki.

Meddig vár 1 fiú a lányra?


2011. jan. 21. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy nem vagyok eléggé régimódi, de nálam már a tíz perc késés sem elfogadható.
2011. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem a lányt, akkor akármeddig. Ha csak a szexre kell, akkor 1 napot sem. Már csak az a kérdés, hogy a te barátod melyik kategóriába tartozik.
2011. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, akkor nincs időbeli korlát.
2011. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Az más kérdés, hogy ha pedig a lány igazán szereti, és érett is egy komoly kapcsolatra, akkor úgysem váratná sokáig...
2011. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár én lány vagyok, de azért elmondom a tapasztalataimat.


Az első barátom képes volt 11 hónapot várni (akkor ő 18, én 16 éves voltam).


A mostani párommal 4 hónapot vártunk (ő 25 éves, én 19 voltam amikor elkezdtünk járni). :)


Szerintem ha nem csak a szexre hajtanak akkor képesek tiszteletben tartani a döntésedet, és addig várnak ameddig csak kell. Ha viszont csak a szex érdekli őket akkor úgyis tovább állnak. :)


21/L

2011. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
16 és fél éves voltam amikor 1 év után lefeküdtem a barátommal. Előtte már volt orális szex is, csak behatolás nem. Őszintén szólva, akkor is csak azért feküdtem le vele,mert már untam, hogy mindig ezzel macerál. Mai eszemmel nem tenném. 10 év korkülönbség volt köztünk, nem csodálom, hogy ő türelmetlen volt. És egy normális, már szexuális életet élő embereknél természetes ez. Csupán annyi a lényeg, hogyha az ember nem akarja a szüzességét elveszíteni 2 oka lehet. Vagy még nem érett meg erre és ez ugye egyén függő, vagy a partnerét nem szereti eléggé csak talán erre még önmaga sem jött rá. Én nagyon megbántam, hogy ezzel az első barátommal veszítettem el a szüzességem. Ugyanis sokkal több gyengédséget és figyelmet vártam volna tőle. Szinte fel sem fogta, hogy ez nem egy "lemegyek a boltba és vesZek kenyeret" dolog...
2011. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

* ma 19:27 vagyok ismét


Az első barátommal azért vártunk majdnem egy évet mert nekem tényleg minden szempontból ő volt az első. Természetesen ezt nem úgy kell elképzelni, hogy 1 évig semmi nem történt, volt mindenféle dolog csak konkrétan behatolás nem történt. :)


A második barátomat viszont chaten ismertem meg, távkapcsolat lett belőle, heti 1-2 találkozással. Ezért úgy láttuk jónak, hogy először ismerjük meg egymást,és utána jöhet a többi ha úgy gondoljuk, hogy tényleg működhet ez a kapcsolat a távolság ellenére is... Szerencsére működik! :)

2011. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Időfüggetle. A dolog egy kicsit másképpen működik ha szerelemről van szó.

Mondhatnánk úgy is, addig amíg mindkettőtök készen áll és vágyik rá. Ez akár csak a szerelem nem egy tervezett érzés.

Azért ne aggódj. A te koroddal még bőven ráérsz.

2011. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!