Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ertelme van az eletnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ertelme van az eletnek, ha nem lehetsz azzal akit szeretsz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem lehetsz vele?Házas?Vagy valami más ok?
2009. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugyanmár,ez egy rossz felfogás.mi a gond pontosan?nem akar veled lenni az akit szeretsz,vagy messze van?esetleg elérhetetlen?

Kicsit bővebbet ha írnál akkor talán többet tudnánk mondani...

2009. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ezen már én is elgondolkoztam...Az én esetem,hogy megismertem egy lányt,aki ahelyett,hogy viszont szeretett volna, mást választott,ami talán még a sima visszautasításnál is rosszabb volt számomra.Azt hiszem még mindig szenvedek tőle,de már kezdek helyre jönni.Korábban nem hittem volna én sem,de az élet megy tovább,jön más akivel együtt lennél,akit meg tudsz szeretni!Lehet nem a kérdésre válaszoltam,de a Te körülményeidet nem ismerem,de gondoltam ezt megosztom veled,hátha segítek vele valamennyit!

20/F

2009. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elhagyott ...
2009. febr. 3. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd jön más. Ne ilyen borongósan lásd a világot. Ha elhagyott, valami nem volt jó. Hidd el, lesz olyan, akivel minden jó lesz.

Alap, hogy mindent tüntess el, amit tőle kaptál, rá emlékeztet. És állítólag ilyenkor a hajviseletet is meg kell változtatni ;) (ha lány vagy)

Járj el a barátnőiddel, ne gondolkozz. Ha mégis eszedbe jut, a rossz dolgokra gondolj, ami vele történt/benne volt.

2009. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!