Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi k.rva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi k.rva?

Figyelt kérdés
Most nézem hogy mennyi hirdeti magát az ujságban,több mint 100! Miért csinálják ezt?Ők ezt szeretik csinálni?
2009. febr. 3. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tanultak és nincs miből megéljenek.ÉS nem mellesleg szeretnek szexelni.
2009. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Vagy megélhetésért. Biztos hogy k*rvák? Nem társkereső, szextárskereső hirdetések voltak? Nem ugyanaz. A szexet szeretem, és sokan mások is, egy idő után elfogy a személyes ismerős.
2009. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban, mint minimálbérért gürcölni, és létminimumon tengődni.
2009. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a qurválkodás a világ legrégebbi szakmája ne érdekeljen a miértje XD
2009. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert van rá kereslet.

Ha nem lenne, éhenhalnának.

2009. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
én meg azt nem értem, hogy aki 20 éves kor felett még szűz miért nem megy el egyhez.. tudom most a csajok le fognak hurrogni h "az első alkalom fontossága, blabla" de a fiúknál ez közel nem ugyan az..
2009. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

21:13

Szerintem igazad van (17/L), csak aztán el ne kapjon valamit.

A tapasztaltabb általában jobb, hisz a lány eléggé be van parázva, nem kell a tetejébe még egy szűz fiú is. De ha jó a kapcsolat, akkor kit érdekel.

2009. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21:13 voltam.. nemértem az előttem válaszolot, h amit ir az hogy kapcsolódik ahhoz amit irtam.. ??
2009. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tízmillióból 100 az nem sok.
2009. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiúknál, legalábbis, akik gondolkodnak és érezni is szoktak, nagyon nem mindegy kivel hogyan és hol történik az első.


Azért van ennyi örömlány, mert sok az örömködni akaró fiú, akik nem gondolkodnak, nem éreznek, a farkuk irányítja őket, és perverz vonzódásuk van olyan luykba ahol mindenféle férfi jár.

A szememben ezek emiatt homokos pasik.

2009. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!