Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mi tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi tetszik a legjobban egy "jó" pasi testében?

Figyelt kérdés
A jó-t azért tettem idézőjelbe mert kinek mi :)...
2009. febr. 3. 21:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nekem pl a , szép, formás karok és vállak :)
2009. febr. 3. 21:33
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy jó pasi nem a szerelmem soha. Hanem egy sráz akit meglátok az utcán és aztmondom: WOW :) nah ő nekem így néz ki: nem túl izmos, de nem is nagyon vékony...kicsivel magasabb, mint én, és farmert egy átlagos pólúval visel. Ja és azt is díjazom, ha zenéthallgat.:) De az utóbbi kettő tom már nem a testére vonatkozik, de elmondtam azt is :D
2009. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hmmm jó kérdés:P

amit hirtelen úgy 'meglátok'

de a szem,meg a váll sokat mond számomra;):D

2009. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az arca,haja,alakja(ne legyen túl kövér de ne is legyen csont sovány)A járását is megfigyelem,ha estelge látom mosolyogni akkor még az is sokat számít.A barátom mosolyát imádom,a foga olyna mint egy vámpírnak,mind a 2 oldalt kicsit hegyes,és akkor annyira helyes,mindig mondom neki h mosolyogj "így"
2009. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kék szem:) de igazából nekem a párom a "jó pasi" ha úgy vesszük (mondjuk Ő több mint egy "jó" pasi)

A szem, haj (lehetőleg hosszú, gondozott), aztán tetfelépités, ne legyen izomagyú....

18-lány

2009. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jujj a "vámpír-fogú mosoly" télle szexi lehet xD
2009. febr. 3. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a páromról van szó, a merevedő pénisze, ami miattam indult be :) Tökre felizgat.

Egyébként meg egy idegen fiúnál az összbenyomás a fontos. Az igényesség, ápoltság. A belső még többet nyom a latban. Amúgy nincs ideálom.

2009. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az arca-szemei fontosak hogy "jó pasinak"legyen titulálva.
2009. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hat fontos az arc es az hogyan oltozkodik, mivel ezt latjuk meg eloszor. Nekem alapbol nem jonnek be a hosszu haju pasik, tehat meg ha jo testuk is van, engem nem erdekel, de amugy oltozkodes, mosoly, nem tudom...ezt nehez leirni, az ember csak ugy ramondja valakire, hogy jo pasi, az egesz kisugarzas miatt.
2009. febr. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem fontos,hogy érzéki szája legyen!Odavagyok a szép ajkakért!És a széles hát, váll,izmos kar, mell,has, izmos popsi...wooooooooooow:)
2009. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!