Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szerelem csak. Vagy mégis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelem csak. Vagy mégis?

Figyelt kérdés
Van egy tanárom, régen bele voltam zúgva, de mostmár komolyan nem, csak szeretek vele lenni, beszélgetni, mindig felvidít, kedves velem, önbizalommal lát el, és a legfontosabb.... MEGÉRT, talán azért, mert még fiatal...Szóval sokan mondják, hogy ezek szerintén még mindig szeretem, de nemtudom, én nem hiszem. Mi kellene tegyek, hogy sokat legyek vele? :-? azon kívül, hogy mindig én megyek térképért, versenyekre mindig jelentkezek... Szeretnék a kis kedvencee is lenni :P köszi előre is a tanácsot, amúgy leveleztem is már vele...:)
2009. febr. 3. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még mindig tetszik neked hisz akkor most mért akarnál többet vele lenni?Nem lehet hogy te értesz valamit félre ezekből a jelekből?De ezt csak te tudhatod.
2009. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? és a tanár?
2009. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14, ő pedig 25...tudom elképzelhetetlen, hogy együtt legyünk valaha is, legfeljebb 5 év múlva, de még akkor se igazán.. csak nemtudok mit kezdeni érzelmeimmel...vagyis, nagyon szeretnék a közelében lenni...:) Erre nincs tippetek?:D
2009. febr. 3. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:

semmi külcsi

minden lány szerelmes ezer tanárba

vkire felnézni aki még be is jön, ez sima ügy

ne kérd meg a kezét

ne traktáld

majd kinövöd

sok sikert

2009. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó hülye nem vagyok, nem fogom megkérni a kezét, meg traktálni se, de amíg nem növöm ki, addig nem szeretném, hogy minden napom ilyen szomorúan teljen :( miatta... de köszi
2009. febr. 3. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
ezen mindenki atesik. En is voltam szerelmes nem is egy tanaromba, meg egyetem elso eveben is, de ezek elmulnak. Platoi szerelem. Almodozasra jo. Tartsd meg a kello tavolsagot, en is voltam az egyik tanar ilyen kedvence, de azert mert imadtam a targyat, amit tanitott es mindig beszelgettem vele, mert megertett, de ez ilyen apai tamogatas volt, asszem 15-16 voltam. Szoval ne remelj sokat, mert tuti, hogy nem lehet koztetek most semmi.
2009. febr. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na epp ezaz... :) En is ezt szeretnem..., hogy besezelgethessek vele valamirol, foleg, hogy apukammal nem jovok ki valami jool, es tenyleg szeretnek vele beszelgetni, hogy pl. buntetesben vagyok es milyen igazsagtalan, vagy....nemtom valamirol... nem akarok en vele kapcsolatot, mert hat hogy nezne az ki, hogy egy 14 eves egy 25evessel...bele tudok en gondolni nem az.. csak szeretnek vele sokat beszelni(akar a tantargyarol is)
2009. febr. 4. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!