Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleket adjak a kiszeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket adjak a kiszemelt srácnak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác,úgy vettem észre a viselkedéséből és a gesztusaiból hogy én is neki.Most egy ideje nem találkoztunk de hamarosan fogunk.Milyen jeleket adjak neki hogy érzékeltessem hogy tetszik nekem?Nem akarom neki egyből megmondani,inkább bátorítom egy kicsit és majd meglátom hogyan tovább.Köszönöm előre is a választ.
2009. febr. 3. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok... :) Hát én szemezgetek vele, megdícsérem a felsőjét, és a helyedbe(mivel egy ideje nem láttad) oda mennék hozzá egy ilyen szöveggel: Szia! Rég nem láttalak, hiányzott, hogy (nemtom mit szoktatok csinálni együtt) valakivel viccelődjek, mert veled mindig jól érzem magam. Ezzel kíváncsivá teheted, hogy barátkozni akarsz vele, vagy tetszik neked, és talán így közeledni is fog... Remélem a legjobbakat neked :)
2009. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is benne vagyok egy ilyesmi helyzetben.. De mi még nem ismerjük egymást igazán.. csak szemezünk, rámosolygok.. és minden megy szépen lassan. De ha ismered már eléggé, akkor szerintem nyugodtan oda léphetsz, mint ahogy az előttem szóló írta :)
2009. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi férfiak nem tudunk mit kezdeni a "jelekkel", kivéve, ha az morze. :)

Mond meg neki és kész, vagy csak simán legyél hozzá kedves, aranyos.

2009. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hangjeleket:

"Gyere, meghívlak ide meg ide".

Másféle jelből nem nagyon értünk.

2009. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!