Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom. Sajnos kb.15 évesnek nézek csak ki. Kicsi a mellem, szinte nincs is, sovány és 160 cm vagyok. Gyereknek látszom. Még soha senki nem fogta a kezem és nem ölelt és csókolt meg senki. mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 17:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
33%
Vedd fel velem a kapcsolatot,és levelezzünk:)
2009. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
ne mondjátok,hogy hízzak meg, képtelen vagyok. 44 kg vagyok csak és egészséges egyébként.
2009. febr. 4. 17:40
 3/32 A kérdező kommentje:
írtam választ.
2009. febr. 4. 17:42
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

szia szerintem legyél nyitottab a társadalomra lehet elfog jönni majd a nagy ő de ismernünk kéne téged jobban hogy erre válaszoljunk

dolgozol valahol esetleg munkatársak hogy állnak hozzád és hogy nézel ki pl ha valakinek mindig hosszu hajavolt és ugy ismerték meg lehetsokat változtat az is ha levágatja rövidre meg ijenek vegyél fel komojabb ruhákat ne ugy öltözz mint egy tini de azért nem kell ki fenned magad annyira mert akkor qr vá nak néznek

szoval ijenek de ha tetszik egy srác akkor járj utánaa van e valakije és kerülgesd őt ha egyedüli kérj tőle segitségeet bármiben pl számitásteknikában stb

2009. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
25%

én megfognám a kezed megölelnélek meg csokolnálak soroljam még dee érzésekkel kell hogy ez menjen ezt jegyezd meg ugy fog jol esni szal merre lax felhivhatsz irhatsz nekem privit is

a mellméret nem számit ne aggodj ugyan ojan lényegtelen mint szinte a farok mérete de mondjuk azt még te nem tudod dee állitolag nem sokat aszámit puszi

2009. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
diplomás több nyelven beszélő nő vagyok. most keresek munkahelyet először.
2009. febr. 4. 17:49
 7/32 A kérdező kommentje:
már nagyon sok fiút kerülgettem és soha nem engem választottak. mert minden lány teltebb mint én.
2009. febr. 4. 17:52
 8/32 A kérdező kommentje:
sajnos megfelelő munkát sem találok, talán mert nem nézek ki felnőttnek?
2009. febr. 4. 17:54
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

szia szerintem legyél nyitottab a társadalomra lehet elfog jönni majd a nagy ő de ismernünk kéne téged jobban hogy erre válaszoljunk

dolgozol valahol esetleg munkatársak hogy állnak hozzád és hogy nézel ki pl ha valakinek mindig hosszu hajavolt és ugy ismerték meg

2009. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Én is 160 cm vagyok, 50 kg, 25 éves. Sokszor mondták, h 4-5 évvel fiatalabbnak nézek ki, de ez nekem mindig csak előnyt jelentett a pasiknál - meg én is örültem neki :) Jobb, h sovány vagy, mint ha dagadt :) Szerintem az önbizalomhiányod miatt nem találsz pasit.
2009. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!