Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bűn ha a koromról hazudok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bűn ha a koromról hazudok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit nagyon megkedveltem, de 8 év közöttünk a korkülönbség így azt mondtam neki h 5 évvel vagyok fiatalabb nála.

Néha úgy érzem hogy ő is kedvel engem, de lelkiismeret furdalásom van, de félek ha meg tudná hogy mennyi vagyok akkor jól ott hagyna a pi*ában. :(~(amit meg is érdemelnék)

De ti mit gondoltok? -kit tudnék valahogy mászni ebből a hazugságból? Kérlek segítsetek, fontos lenne!


2011. jan. 24. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
háát.. leírnád h te mennyi vagy,és a pasi mennyi?
2011. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Párom 1 évet letagadott mikor megismertem és 1 évet rádobott az enyémre mikor a barátainak mondta h vagyok neki, zavart hogy nem mert felvállalni de együtt vagyunk és így is szeretem. Persze az hogy ő 1 évvel idősebb az 1-2 hónap múlva derült ki, kicsit kiakadtam de jobban szeretem annál mint hogy fájdalmat okozzak neki
2011. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 év hazudás még nem bűn, 10 után viszont kezdhetsz aggódni. 20 után menj a büdös p...ba
2011. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a koromról hazudsz, akkor feljelentelek, mert nem tisztítattad ki a kéményedet a kéményseprővel. Ejnye :D
2011. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bűn, hanem marhaság...és gyerekes. Ha valaki kedvel, nem a korod alapján kedvel. Én mind elmondtam az igazat és sosem volt belőle gond. 16 évesen 31 éves barátom volt. A 8 év korkülönbség max akkor durva, ha te 12 vagy ő meg 20 :D de azért gondolom nincs szó ilyen méretű generációs szakadékokról...
2011. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem az a gáz hogy a korodról..hanem hogy hazudsz..de ha máskülönben nem jöttetek volna ösze, lehet hogy később még hálás is lesz hogy hazudtál...
2011. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valld be neki. Ugyanis ha tényleg szeret nem érdekli hogy fiatalabb vagy nála vagy idősebb. Én idősebb vagyok a pasimnál 2 és fél évvel, de tetszettem már néhány huszonéves fiúnak is pedig már 30 elmúltam pár évvel! Egy normális pasinál, csajnál a másik kisugárzása számít nem a kora!
2011. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és ennyire érett vagy hogy 3 évvel idősebbnek nézel kik??mert a srác nem vette észre még!
2011. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!