Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes szőrteleníteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kérdés, hogy a pasik hogy szeretik jobban, ha a lány borotválja, csupasz-e stb. Volt egy olyan válasz, hogy "alul legyen csupasz". Valaki tudna tanácsot adni hogy azt mivel érdemes? Mert a borotva után szúr nagyon, epilátor és gyanta meg nagyon fájdalmas lent, nem? Lányok írjanak ha lehet. :) Köszi
2009. febr. 4. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
epilátor igen csak fájdalmas, mert egyesével húzzák ki a szőrt. Szerintem a meleg gyanta amivel a kozmetikus csinálja azzal nem fájdalmas. De ha nem bírod a fájdalmakat borotva+ tusfürdő. Ja és semmilyen krémet habot ne használj odalent!!!!
2009. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Én a borotvától félek, azért csakis a szeméremdombon alkalmazom. Attól viszont néhány óra múlva ocsmány lesz és szúrni kezd. De legtöbbször ezt használom.

Az epilátortól betojok. Azt is csak bikinivonalnál tudom túlélni. Most kísérletezek a szeméremdombon is, de iszonyatos fájdalom egyszerre leszedni.

A nagyajkakon ha kedvem tartja szőrtelenítő krémet használok. De ez nem követendő példa, mivel ez kémiai szer. Nagyon kell vigyázni, hogy véletlenül se kerüljön a hüvelybe. Viszont ha ügyes vagy, akkor nincs belőle probléma.

2009. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

krémet ki ne próbáld.egyik ismerősöm 1x azzal szedte le mert sietett,és utána orvoshoz ment ilyen tünetekkel:bepirosodott,fájt stb.az orvos kérdezte mikor szőrtelenített és mikor elmondta és azt mondta h akkor az miatt lesz és hogy többet véletlenül se csinálja...

én még nem próbáltam csak a bikinivonalamnál,de nem tudom,hogyha pasim lesz és arra kerül a sor,akkor előtte mit mondjak:bocsika de még lenne egy pár perces dolgom,mert lekéne szedni a kis tüskéket ami már nő a borotva miatt.de előbb vagy utóbb ki fogom próbálni,és azt hiszem előbb,mint utóbb:D

2009. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
utolsó vok:az oszt.társam épp ma mondta,hogy tnap este szedte le a szőrt onnan.ez hogy lehet?ezek szerint borotválja?olyat már hallottam,hogy otthon lábat borotválnak,de ott lent csak kozmetikus csinálja nem?vagy meglehet otthon is?
2009. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

javítás:lábat gyantázznak

elnézést,csak már fáradt vok:)

2009. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

nemtudom hallottál-e már róla, de van lézeres szőrtelenítés, ami fájdalommentes és örökre megszabadít a nem kívánt szőrzetedtől a test bármely részéről legyen is szó. Igaz nem olcsó legalább 30000 Ft.

(én így oldottam meg:)

2009. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég olvastam egy helyen egy jó borotválást(hagyd felpuhulni meleg fürdőben 20 percet, majd szőrnövéssel megegyező irányban borotváld, majd oldalról és csak a legvégén szemből, itt olvastam a fórumon). Én annyit megteszek, hogy gyantával a bikinivonalat, és leborotváltam félig a szeméremdombomat (igenis hagytam egy pamacsot, mert ha nem, akkor olyan, mintha egy ovis punciját nézegetném). A nagyajkakat szerintem hagyd a fenébe, ott látja el legfontosabb feladatait a szőr, és nem zavaró, ha kicsit lejjebb vágod. Ha teljesen csupaszra hagyod, akkor pikkpakk meglesz a mindennapi hüvelygombád, és azt gondolom nem kívánod.(Mellesleg én a fenekemet se borotválom, az minimális szőr, és ugyan ki látja??? Análisban nem vagyok benne.)

Szerintem ennyi bőven elég.

Ja és epilátor szerintem csak hónaljra jó, de arra nagyon. Van aki bikinivonalat is azzal csinálja, de szerintem az gyantával jobb(mielőtt leszeded a szőrt, érdemes leborotválni és hagyni kicsit megnőni, vagy visszavágni ollóval).

2009. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

lányok ha nem akartok orángutánná változni, dobjátok el a borotvát... iszonyatosan erősiti a szőrzetek, legalább nálam iszonyú az eredmény... egy éve kb csak gyanta!

lábon+combon, meg szeméremdombon+nagyajkak oldalánál a combhajlatban. hónalj borotva egyedül, emrt mehetnék 4 napnota hónaljat gyantáztatni, arra nnics időm :)

2009. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Én borotválom ott magam, a többi epilátor. És nem csak a kozmetikus csinálja, soha nem tenném szét a lábam egy kozmetikusnak (én).Én ha kopaszítok, akkor a szeméremdombon kis pamacs olloval vágott szőrrel,de a nagyajkaim csupaszok teljesen, és MÉG SOHA SEMMILYEN GOMBÁT NEM SZEDTEM ÖSSZE emiatt.Szóval szerintem ez hülyeség. Még fiatalabb koromban volt gombám, de akkor eszembe se jutott kopaszra, akkor csak bikini vonal volt, a gomba meg lett.
2009. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gyantáztatni járok, mert nekem olyan mint a drót. már puhul a szőr, de a borotvától én azt hittem megőrülök úgy viszketett meg kipattogott.

Gyantát ki lehet bírni szerintem

2009. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!