Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jóképű fiúk miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű fiúk miért csak a plaza cicákra buknak? A nem túl csinosabbakat miért hanyagolják és csúfolják? És miért a az idősebb csajokra buknak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl szép és vékony de vicces,humoros,kedves,jó lelkű vagyok és eszt miért nem értékelik a fiúk és miért csúfolnak ha nem tehetek róla és miért istenitik plaza cicákat akik ceruza vékonyok.
2009. febr. 4. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ezt látják ideálisnak...

de ne szomizz....

biztosan lesz majd valaki aki neked is bejön és te leszel az ideálja;)

2009. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem tudják miből maradnak ki!:) Én pl sokak szerint jóképű vagyok, mégis valahogy ki nem állhatom a plázacicákat! sokkal jobban tetszenek a természetes, aranyos, kedves lányok. Ne szomorkodj, biztos Rád is tal majd vki:)
2009. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek a bísztato szavakat
2009. febr. 4. 19:02
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
hát igaz én sok szép lánnyal jártam és jó pasinak tartanak:)de nem kell szomorkodnod nyugi:)igaz most nincs csajom:)mert nincs akit szeretek:)mer már meguntam hogy szekállnak a járással.de attól lécci vegyél fel msn-re és beszélünk:)tubu28@freemail.hu
2009. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

A szépeket mindig körberajongják, és ez lesz a vesztük. Csak a szépségükre építkeznek, minden mást elhanyagolnak. Sokszor a nem megfelelő környezet hatására a sok szép ember buta is lesz. Tehát azok a jóképű fiúk vagy érzelmileg nullák, és csak ki akarják használni a plázacicákat, vagy az IQ-juk is olyan szinten mozog, mint a plázacicáké(plázakandúr:D).

Nem értem, ha nem tartod magad túl szépnek, akkor miért akarsz magad mellé feltétlenül egy jóképű fiút...

Talán jobban járnál egy szerényebb fazonnal, aki talán nem álmaid lovagja külsőleg, de sokkal rendesebb.

2009. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondom magamat jóképűnek (egó 0),de én pl. egyáltalán nem a plázacicákra bukok!A kedves aranyos lányok nekem is sokkal jobban bejönnek...Vagy csak bejönnének,de amilyen béna vagyok az sem jön össze sosem. :S Szóval ne add fel,csak rossz helyen keresgélsz szerintem,mert a környezetemben ismerőseim sem a plázacicákért vannak oda! ;)

20/F

2009. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
91%
(Én értékelem :) ) Nekem nem is igazán jönnek be az ilyen plázacicák, én már eleve úgy állok hozzá hogy bele gondolok, hogy én úgysem jöhetek szóba nálluk pusztán a kinézetem alapján (nem azért mert csúnya vagyok) :D szóval nem is különösen keresem a társaságukat ,különben meg nem minden az hogy ki hogy néz ki. Most így nem tudom leírni, de nekem egy réteg nagyon bejön, és nem sok ilyen lányt látok, de bennük valami érdekeset, pedig átlagosak :D fura mert vannak akik tetszenek, és vannak akik tetszenek ÉS eltudok velük képzelni egy hosszú kapcsolatot. Szóval nem mindenki csak a külsőt nézi bár az is fontos! Egyszer mindenki megtalálja a párját :)
2009. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

nagyjából egyetértek az előző válaszolókkal de egy dolog szúrja szememet: maga a kérdés, ami úgy indul, hogy a "jóképű fiúk..." (ha esetleg az admin irta át, akkor bocs.)


ugye látod, hogy te is abba a hibába esel, mint a jóképű plázacicázós pasik? ahogy ők nem vesznek észre téged, úgy lehet, hogy érted is epekedik egy srác, csak te se veszed észre, mert fogszabályzója van és elállnak a fülei. viszont a csillagokat lehozná neked az égből.


másrészt, ha nem rendelkezel a többség számára vonzó testi adottságokkal, az szerintem jó dolog. neked sosem kell azon törnöd a fejed, hogy vajon csak a tested kell a pasidnak; és lehet sokkal kevesebb kapcsolatod lesz, mint egy plázacicának, viszont azok hosszabb, mélyebbek, tartalmasabbak lesznek. szóval fel a fejjel, amint a korodbeli pasik megérnek kissé, ők is észre fogják venni (vagy saját kárukon megtanulják), hogy nem mindig a bombázó alak a fontos.

2009. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
senki nem rajong értem me én mindent tudok a suliba én vagyok a begbíszható aki mindent tud a 8.-osztálytól 4.-ig úgy hogy ha valakinek tetszenék arról tudnék
2009. febr. 4. 19:40
 10/16 anonim ***** válasza:
Jajj már megint az általánosítás...Attól még,hogy valaki szeret öltözködni, vékony, esetleg még szép is (úgynevezett plázacica), lehet,hogy normális, kedves, aranyos, okos lány!Ugyanez pasiban!Egy jó pasi sem feltétlenül hülye,és nem feltétlenül "plázacicát$" keres magának!Hány olyan párt látni,ahol egy nem túl csinos lánynak szívdöglesztő pasija van, vagy fordítva???
2009. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!