Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell általánosítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell általánosítani? Konkrétan a "plázacica üresfejű" és a "jó pasi üresfejű" általánosításra gondolok!

Figyelt kérdés
Attól még,hogy valaki csinos, esetleg szép is, szeret öltözködni, kihozni magából a maximumot, nem üresfejű!Nekem nem egy plázacica ismerősöm van,és egyetemisták vagy diplomásak, suli mellett dolgoznak, szóval nem hülye emberek!Utálom,amikor egy kevésbé csinos lány vagy egy kevésbé jóképű ember általánosítással nyugtatja magát!!!
2009. febr. 4. 20:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Értelmetlen kérdés.

Plázacica def.:

buta, üresfejű liba, aki CSAK az öltözködéssel törődik.

Ha neked értelmes ismerőseid vannak, akkor miért bélyegzed őket plázacicának?

2009. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Az a helyzet hogy te is általánositasz! Igy minek kérdezel ilyet?Egyépként egyet értek az elöttem szólóval.
2009. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%

akkor elárulok egy titkot;) attól hogy valaki egyetemista, vagy épen diplomája van, nem egyenlő azzal hogy értelmes is. BGFes vagyok, időnként olyanokat tudnak kérdezni a playboy retikülös leányzók, hogy a fél csoport kiesik a padból :D és igen, nekik is lesz diplomájuk

azért van az általánosítás, mert a plázacicák nagy többsége egyszerű teremtés. Persze valaki attól még adhat magára, lehet csinos, nőies. Én is igyekszem, nem tagadom. De amikor időnként elcsípem valahol két szoliszökevény affektáló beszélgetését, a poharat meg nem tudják fogni a műkörmüktől... nem a szolival, vagy a műkörömmel van baj, mindkettővel magam is élek. hanem ti is tudjátok, melyik típusú hölgyről beszélek ilyenkor

2009. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Minap egy ismert kórházi orvossal utaztam egy vonaton, diplomás ember, mégis úgy viselkedett, mint aki a 8 általánost sem végezte el. Kiábrándító volt látni. A diploma nem függ össze a magaviselettel, megjelenéssel.
2009. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Azért használtam a plázacica kifejezést,hogy jobban megértsétek a lényeget!Szóval miért kell leüresfejűzni valakit azért,mert szeret szoliba, műkörmöshöz, fodrászhoz, kozmetikushoz járni,és imád vásárolni, csinosan öltözködni???Tény,hogy vannak buta nők, de őket buta libáknak szokták hívni!Nem pedig általánosítani,hogy a szép, csinos,igényes nők mind üresfejűek!Igen, én is jártam egyetemre, én is talákoztam "üresfejűekkel", de könyörgöm! Mindenhol van kivétel!És utálom,amikor az emberek úgy próbálnak maguknak önbizalmat szerezni,hogy felteszik az "Ugye a plázacicák üresfejűek?" és az ehez hasonló kérdéseiket!Nevetséges!
2009. febr. 4. 20:27
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
hidd el, könnyen meglehet különböztetni az értelmes szoláriumos-műkörmös lánykát a buta szoláriumos-műkörmös lánykától.
2009. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
Na mi van, plázacica, valaki leüresfejűzött, és nem bírod feldolgozni???
2009. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Azért dühít,mert elsőre engem is sokan megszólnak,és aki esetleg meg akar ismerni,mind azt mondja,hogy pozitívan csalódott!És főleg a nők ilyenek! Ha én elfogadom,hogy nekik más a fontos,akkor Ők miért nem tudnak elfogdni engem,és miért kell állandóan ezen lovagolni??Meg hogy a "plázacicák"-nak soha nem lesz normális párkapcsolata,mert olyan pasit kapnak,akit "megérdemelnek" (Ő az új kifejezés :plázakandúr)! Most 2 éves a párkapcsolatom,és a párom is értelmes ember. Rengeteg nő oda van érte, szóval nem elfogultság,ha azt mondom,hogy jó pasi!
2009. febr. 4. 20:35
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
De miért szólnak meg? Elsőre csak az öltözködés jut eszembe, mert azért nem mindenki egyszerre a műkörmöt lesi. Amúgy meg írtad, hogy van egy 2 éves jó kapcsolatod, akkor minek foglalkozol azzal, hogy ki mit mond?
2009. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%
nyugodtan lehiggadhatsz kislány. Plázacicának a műbarbikat hívja a köznyelv, nem a csinos nőket. Ha látod egy szép nőt nem ostobázom le, csak emrt ad magára. Ha valaki rászolgál a plázacica jelzőre, nem csak azzal teszi h körmshöz meg szoliba jár ;)
2009. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!