Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódíthatnám meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám meg, milyen női "trükkökkel"?

Figyelt kérdés
Bejövök egy fiúnak (16 éves) ez egészen biztos, de szerintem nem biztos az érzésiben, és nem is akarja elkapkodni a dolgot. (Bár még be sem vallotta, de én látom rajta, hogy nem vagyok közömbös sőt. Meg csinál olyan dolgokat) és megszeretném erősíteni őt :) a cél, hogy bevallja az érzéseit.
2011. jan. 25. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Villants cicit.
2011. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
komolyan kérdeztem... ami a szívre hat és nem a farokra olyan trükk kéne
2011. jan. 25. 16:40
 3/6 Fülünyúl ***** válasza:
Mi van ha azok az érzések kimerülnek annyiban hogy csak meg akar dugni? Erre sem ártana gondolni. Lyukvadászat érdekében a pasik oscar díjas alakításokra képesek.
2011. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

keresd a társaságát kérd meg szívességekre, és panaszkodj milyen jó lenne már egy pasi :D vagy bárki akivel elmehetnél pl moziba. Am én vállalnám :P Ki tudja lehet rólam van szó? !


16/f

2011. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha megmondod a keresztnevedet megmondom, hogy te vagy-e :D
2011. jan. 25. 16:48
 6/6 A kérdező kommentje:
am ha meg akarna dugi sztem szimplán csak tapizna.. próbál így véletlenül hozzámérni de nem olyan helyeken
2011. jan. 25. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!