Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel kinéztük ugyanazt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel kinéztük ugyanazt a pasit. És megbeszéltük akkor egyikünkse fog rá hajtani. De ő ezt mégis megszegte mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ő a legjobb barátnőm. megbeszéltük hogy akkor mindketten elfelejtsük és nem veszünk össze pasiért. De rájöttem hogy titokba flörtölget vele,és elkezdett rá nyomulni. Megkérdeztem tőle hogy akkor ezt mért csinálja és mondta hogy szereti. De ő azt nem gondol hogy én is ugyanúgy szeretem. meg ez a pasi előtt estem pofára egy pasi miatt.. És ez miatt is kivoltam borulva.Valameik nap mesélte hogy megvolt az első csók!Én próbálok jó képet végi hozzá. De legszívesebben elsírnám magam előtte….annyira rosszul érzem magam miatta………………És ő a legjobb barátnőm!!!!
2009. febr. 4. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nyílván nem ö a legjobb...tapasztalat,kb 14évi barátság után az állitolagos legjobb barátnőm rányomult a pasimra...a vége persze szakitás lett.Most vannak igazi barátaim és boldog kapcsolatban élek:).Szerintem felejtsd el a pasit és a csajt is találsz sokkal jobb barátokat is!!!csak nézz körül kicsit a környezetedbe!

Sok sikert!

Szandu

2009. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen nem barátnő. Az ilyet ellenségnek hívják. ERROR: MINÉL HAMARABB MEGSZABADULNI TŐLE!!!

Hidd el, tapasztalatból beszélek. Nekem is volt egy ilyen "barátnőm" akit a legjobbnak hittem. Ott cseszett át ahol tudott, amelyik pasi tetszett nekem mindig ráhajtott ha szóltam érte akkor ő volt megsértődve. Ne foglalkozz vele többet különben nagyot fogsz csalódni. (még a mostaninál is nagyobbat).

Én a drágalátos "barátnőm" miatt kerültem bele egy sulis balhéba amit kishíján megúsztam, és elég szépen elárult. Megakartam őt védeni, hagyta is hogy védjem de mikor a sarkára kellett volna állnia elmenekült és én mentem helyette. Szal... hagyd a francba azt a csajt!

2009. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszy a válaszokat!!Csak már sokmindent megértem vele.De nem fogom neki megbocsálytani!!
2009. febr. 4. 21:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Azok maradjanak meg régi szép/kellemes emléknek...ugy hiszem fiatal vagy még,találhatsz nála sokkal jobb barátokat is,és idöd is lesz még új, sokkal jobb élményeket megélni;)hidd el.

Szandu

2009. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen fiatal vagyok még.Teljesen igazad van.Köszönöm a segítséget!
2009. febr. 4. 21:59
 6/11 anonim ***** válasza:
verd meg : D neeeeem:D
2009. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy nagyon jó sőt legjobb barátnőm.Mindig együtt voltunk,mindent megbeszéltünk...stb.Aztán ő hazudgálni kezdett nekem,és rólam is,befoszerolt másoknál csakhogy ő menöbb legyen,rámozdult arra a srácra aki nekem is bejött és ő ezt tudta!És akkor jöttem rá hogy mi nem is voltunk igazi barátnők.És szerintem ti sem vagytok azok.A pasik jönnek-mennek,de a barát meg marad.Szerintem mindenképp beszélj vele.Nem is értem hogy hogy tudja nyugodt szívvel elmondani neked hogy smároltak stb.Persze elvileg te vagy a legjobb barátnője de akkor azt is tudja hogy ez neked rosszul esik.
2009. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze tudja hogy rosszúl esik nekem,de ő erre azt mondta hogy majd átvészelem.Neki mind1 hogy-hogy érez a legjobb barátnője,csak ő legyen boldog!
2009. febr. 4. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy pasi megér nektek annyit, hogy összevesszetek? komolyan, egy PASI megér ennyit? A barátságotokat?

tudod ki a legjobb barátnő? A barátnőm titkon, hogy én boldog lehessek éjjelente nyelte a könnyeit miattam, mert szerelmesek voltunk ugyanabba az emberbe. Nappal álmodoztam a srácről, meséltem a barátnőmnek az sms einkről, bókjairól, mosolyáról. Ő meg hallgatott, mellettem volt támogatott, biztatott, hátha össze jön nekem, és legalább én boldog leszek. Aztán egyszer rájöttem, és SOHA többet nem beszéltem a sráccal, azzóta már 3 év telt el de tisztán emlékszem mennyire megbiztunk egymásban.

NAgyon gyerekes ahogyan viselkedtek, a barátnőd pláne. Egy srác sem ér ennyit, pláne mert nem is szerelem csak amolyan fellángolás...villogás, divat.

lehet nem tetszik amit irtam, de majd rájössz, hogy igy van. egyikőtök 19 a másik egy hijján 20

2009. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De örülök hogy elmontad a véleményedet.
2009. febr. 4. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!