Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a barátnőm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a barátnőm az elöváladéktól terhes legyen?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok,és a barátnőmnek nem jött meg,de nyáron is volt hgy 3 hónapig nem jött meg de akkor is szedett antibiotikumot,de most viszont szilveszterkor gumi nélkül sexeltünk de kivettem mielött elmentem volna
2011. jan. 26. 09:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Olvasni, meg a keresőt használni nem sikerült megtanulni ennyi év alatt?


Amúgy, mint már kismilliószor leírtuk, igen lehetséges, de nagyon kicsi a valószinüsége.

2011. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Gumi, gumi, gumi....


Igen, van rá esély

2011. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"szedett antibiotikumot"


Hogy jön ide az antibiotikum?

2011. jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

úgy jön ide az antibiotikum h a nyáron is szedett és most is és a nyádon 3 hónapig kimaradt és akk az antibiotikumra gynakodtunk

és reménykedünk hogy most az miatt nem jön meg

2011. jan. 26. 09:54
 5/19 anonim válasza:
Az antibiotikum szedése nem okoz "kimaradást". Az előváladékban igenis vannak hímivarsejtek és nem is kicsi a valószínűsége a terhességnek. Csináljatok tesztet és nagyon gyorsan vidd el a barátnődet nőgyógyászhoz, ha most megúsztátok is, gondoskodjatok biztonságos védekezésről. A legjobb a kettős védekezés, ő szedjen egy kicsi hormontartalmú tablettát, Te pdig használj mindig óvszert!
2011. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

vegyetek tesztet. Amúgy meg felelőtlenek vagytok. Egy 16 éves fiú nem rendelkezik annyi tapasztalattal ,hogy időbe ki tudja venni.

Máskor gondolkozz és utána cselekedj ha nem szeretnél korán apa lenni.

2011. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, mikor valaki ennyire felvilágosult.

Annyit tud, hogy bedug, meg kivesz, de hogy mi hogy működik, és lehetnek -e következményei, arról lövése sincs Mert ugye a felvilágosító óra azért van, h végigröhögjük, a biológia óra meg amúgyis hülyeség, a szülők meg szarnak az egészre.

És IGEN, lehet attól is terhes. Nem értem, h miért nem lehet egy doboz óvszert megvenni. Nem olyan hűdedrága, és megkímélitek magatokat a felesleges stressztől.

2011. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az nem jutott eszetekbe, hogy a nyáron is teherbe esett a barátnőd, de mondjuk az antibiotikumok miatt elment a pici...?

Miért kell szednie amúgy ennyiszer gyógyszert?

2011. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Lehet, igen.

Ha most nem is sikerült, ilyen "védekezés" mellett előbb utóbb úgy is baba lesz.

Találjatok ki vmi biztonságosabb védekezést, mert könnyen apa leszel.

2011. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
de nyáron nem lehetett terhes legalábbis tőlem mert akk még nem sexeltünk
2011. jan. 26. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!