Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác, soha nembesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, soha nembeszéltünk eddig. Hogyan közeledjek hozzá? Eléggé bátortalan vagyok szóval tippek is jöhetnek hogy győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is mitől félsz?

Hogy te majd nem fogsz tetszeni neki?Ez nem így megy:)

Ezek a félelmek valójában csak a képzeletedben léteznek, mindenki gondol ilyeneket, én is.

Én is voltam pont így a múlthéten egy lánnyal, féltem, hogy majd nem jön össze, de végül is randira hívtam, kedves volt, beszélgettünk, végül is nem jött össze, mert nem tudtam eléggé jól elbeszélgetni vele, de örülök mert legyőztem a félelmem!:D

Ez nagyon jó érzés, tedd te is ezt, amikor beszélgettek akkor derül ki minden úgy is, először szólítsd meg valamivel, mondjuk: szia, te is az xy suliba jársz?

Aztán beszélgessetek, valószínű, hogy kedves lesz veled, nem kell félni.

Ha meg nem jön össze akkor is legyőzted a félelmed, ami kevés embernek sikerül!

Erre büszkének lehet lenni ha olyat teszel amitől félsz, de még is megteszed, ez a bátorság.

20f

2011. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza lenne, ha fiú lenne a kérdező. De mivel lány vagy, szerintem cinkes lenne odamenni a fiúhoz ( főleg ha idősebb is nálad ). Szerintem legalábbis. Egyébként nekem is van egy ilyen problémám, kíváncsi lennék. :)
2011. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne cinkes? nyugodj meg, képzeld el ahogy oda mész hozzá, örül neked...sok sikert...
2011. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék oda hozzá. Várnám, hogy ő jöjjön. Végül is fiú. Hadd tegye meg ő az első lépéseket.
2011. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha én lennék az biztos felüdítenél hogy érdeklek valakit, még ha nem is tetszenél nagyon nekem, biztos nem kergetnélek el:)

Lehet a fiú dolga az egész de, ez csak egy iratlan szabály szal meg lehet szegni:P


f17

2011. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

18:36

ÉS AKKOR MI VAN ha odamegy?

Semmi, máshogy nem fog történni semmi, a lány akar ismerkedni a fiúval akkor tegyen is érte.

Máshogy nem fognak összejönni, miért kell elvenni a kérdező kedvét?Vagy te nem szoktál semmit csinálni ha tetszik valaki?Nem mi?Várjátok a sült galambot.

2011. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen várjuk. És nem a kedvét akarom elvenni. Csak a kérdésére válaszoltam. :)
2011. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

20:04

Akkor várjad csak, majd kihasznál valaki, mert úgy is olyanok nyomulnak csak, téged úgy is csak a testedért fognak szeretni, nem magadért, majd 30évesen amikor már elcsúnyulsz meg maradsz egyedül, akkor majd belátod, hogy igazam volt.

2011. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te egyáltalán tudod miről van szó?? Talán azokat fogják kihasználni akiknek olyan tanácsod adsz, hogy menj csak oda hozzá bmeg ... Azokat a lányokat akik csendben várják a szőke herceget biztosan nem fogják. Szerintem neked nagyon rossz a felfogóképességed. Elmehetnél valami agyturkászhoz.
2011. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja és mellesleg, akkor most úgy kell felfogni ( a te gondolkodásmódod szerint ) hogy " soha ne dőlj be azoknak akik közeledni próbálnak hozzád, mert úgyis kihasználnak, inkább erőszakold rá magad minden fiúra " ??

Szánalmas vagy.

2011. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!