Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz nekem valaha barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem valaha barátom?

Figyelt kérdés
Szóval a külsőm miatt elég sokan megítélnek (amit meg is értek, nagyon elég fiúsan öltözök... az egyetlen kivétel, hogy én csőgatyát hordok, bár ez már a srácoknál is divat) és nem beszélnek velem. Van aki fiúnak néz (rövid a hajam) és hát.. nem túl kellemes érzés, de nekem ez így jó. Aki ismer, az általában nagyon szeret, ezért gondolom, hogy a természetemmel amúgy nincs baj. Általában azt mondják, hogy cuki vagyok, hülye (...), bevállalós -amit nem értek-, és nagyon kedves. Fiúk közelében általában pirulós vagyok, kissé visszahúzódó, de elmondások szerint ugyanolyan kedves, aranyos. Most akkor mi van? Nem lehet, hogy valaki végre nem külsőről ítél?? Mit csináljak? Nem szeretnék stílust váltani... 15/L
2011. jan. 28. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Például én, nekem nem a külső számít, de még nem késel el semmit se 15 évesen. És ne is válts stílust:)
2011. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én például nem szeretem a rövid hajú, fiúsan öltözködő lányokat, és ezzel nem csak én vagyok így, sőt.

biztos találsz majd olyan srácot akinek ez jön be, fel a fejjel, kitartás!

F/22

2011. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem a külső számít. Amit leartál, az alapján szimpi, belevaló csajszi vagy!
2011. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

légy megelégedve magaddal

nézz a tükörbe és mond: JÓ CSAJSZI VAGYOK!!!!

2011. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! A titok, meg a vonzás törvénye, huh? :D
2011. jan. 28. 20:50
 6/14 anonim ***** válasza:
Az már egoizmus
2011. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát fontos az is, hogy pl. milyenek a testi adottságaid...gondolok itt a magasságodra, súlyodra, melleidre...
2011. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
képet!
2011. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
162, 62, 75B (derossz még leírva is...) Képet pedig nem szoktam az ilyen és hasonló oldalakon közzétenni, bocsi, még privibe se :/.
2011. jan. 31. 00:43
 10/14 anonim ***** válasza:

1.15 éves kor körül még mindenki a külsőről ítél. Később is, de már nem olyan nagy mértékben(mármint nem csak a standard kinézetet keresik) :)

2. úgyis megváltozik a stílusod idővel, hogy észre sem veszed. Attól, mert rövid a hajad, még lehet nőiesre vágva.

3. Bőven ráérsz barátot szerezni, de ahhoz olyan közegben kéne mozognod, ahol ki tudsz bontakozni, mert középsuliban a menőcsaj és faszacsávó dívik. Ott így semmire nem fogsz menni, de ez nem ok az elkeseredésre.

2011. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!