Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar bekavarni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar bekavarni a volt barátom, az előző barátomnál? Most nagyon elvagyok keseredve ez miatt.

Figyelt kérdés

A legelső barátommal 3év 8hónapih voltunk együtt, de vége lett, 2hete vége lett az utána lévő kapcsolatomnak ami 5hónapig tartott.

Ez a srác akivel másodjára jártam, nem bírja elfogadni hogy vége, a régi párommal sem tartom a kapcsolatot.

Na és a 2. fiú állandóan hívogat mondja te a régi barátoddal is ezt csináltad mondom persze mondom én őt mai napig szeretem.

Na erre bepipult, elkezdett velem csúnyán beszélni hogy nyald ki anyád pic sáját, és sz opd le apád fa szát, na és aztán megfenyegetett hogy az első barátomnál is befog kavarni elmondja majd a nőjének hogy még mindig szeretem.

Ráadásul attól a csajtól félek mert ci gány.

Mit tegyek most??Közösségi oldalon már bejelölte na és a régi barátomnak a barátnője a jelszavát is tudja ha ír neki az meg elolvassa.

Most félek mit tegyek??


2011. jan. 28. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2011. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy bekavar a második exem az elsőnél hogy kitálal hogy még mindig szeretem, és annak barátnője megtép
2011. jan. 28. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen szempontból mindenki megtéphet téphetne téged.
2011. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyesmikre válaszolni,mert sok kamu szaga van,de itt mégis megteszem,illetve üzennék mindenkinek aki esetleg tart bármi ilyesmi dologtól.

Furán hangozhat de van egy közszervezet erre a célra,akit bárki felhívhat..Akár személyesen is segít,és nincs olyan banda,aki elbánna velük.Ez a Rendőrség...

Nem mindig a kard-ki kard(!) módszer a célravezető.

2011. jan. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!