Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek igy egy " valo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek igy egy " valo életbeni" talàlkozàsba?

Figyelt kérdés

Noszoval, probàlok értheto lenni, mert kissé kacifàntos a sztori :)( az ékezetekért elnézést, kulfoldon vagyok)

30 éves vagyok, egy - igaz, néha docogve, de azért mukodo- pàrkapcsolatban. Oktoberben megismerkedtem egy nemzetkozi oldalon ( nem tàrskereso!!) egy ujsàgiroval a vilàg màsik felérol, Tokyobol.( akkor a kultura rovatban tettem is fel kérdést a japànokkal kapcsolatban)- o egyedulàllo, 46 éves. 3 honapja, napi, vagy kétnapi kapcsolatban àllunk. Bàrmirol el tudunk levelezni, képesek vagyunk Hàboru és béke terjedelmu mailekben kielemezni a magyar médiatorvényt, aztàn filozofiai fejtegtésekbe bonyolodni errol-arrol-amarrol, versekrol, regényekrol, kulturàkrol elmélkedunk, vagy éppen fotokat kuldozgetunk a karàcsonyi bejglirol, az ujévi japàn kajàkrol, a kivilàgitott Tokyorol pl. Pàr hete elkezdtem jogàzni, o is jogàzik, igy sokat segitunk egymàsnak tanàcsokkal. Természetesen a pasim tud rola, hogy levelezek vele. 3 hete elutaztam egy hétre , mikor visszajottem, folytattuk a levelezésunket, de a visszatértem ota egyre " furcsàbb"..Két-hàrom " normàlis " mail utàn a ràkovetkezo egy-két mailben furcsa dolgokat muvel, belinkel nekem mindeféle szerelmes dalszovegeket,mert (idézem): " a soraid felidézték az emlékezetemben ezt a dalt, àt kell hogy kuldjem neked, hallgassd meg te is, mit gondolsz a dalrol" .. Egyszer, màr nem elékszem mi kapcsàn viccelodtem, azt irtam " Hàt mi mindketten oszlopos tagjai lehetunk a Vilàg hulyéi klubnak- erre pl ugy reagàlt: ha egyszer azt làtom hogy hulye vagy, nem idegesitene, hanem egyszeruen gyengéden megpuszilnalak. Késobb ujra jon egy ujabb dallal, videolinkkel, majd a szavai: tancolj velem , rendben? Tudod, veled ujra àtélem azt, amit màr nagyon régen elfelejtettem.. Ezekre a mondatokra soha nem reagàlok a vàlaszomban, egyszeruen ugy teszek mintha nem olvastam volna semmi " furcsàt". Aztàn egyszercsak jon valami " megvilàgosodàs" nàla, vagy nem tudom, és a kovetkezo mailben ujra totàl normàlis, értelmes, szimpatikus mint elotte... Aztàn ezek az àllapotok igy vàltakoznak nàla: egyszer egy "haver", akivel rohogni lehet, meg komoly dolgokrol komolyan beszélni, , màskor meg egy hosszerelmes ferdeszemu Romeo...

Nos, a probléma: itt , a szomszéd vàrosban élnek baràtai, két-hàrom honap mulva idejon hozzàjuk, itt lesz két hetet.. Làtni akar,megkért hogy mutassak meg neki pàr vàrost itt, sot, megkérdezte, jogàzhatnànk-e egyutt...

Ti talàlkoznàtok? Vagy egyàltalàn...hogyan kezelnétek ezt az egészet? Tudom, furcsa, de valami miatt sajnàlnàm, ha meg kellene szakadnia ennek az ismeretségnek, de ez igy nagyon nem franko..Koszi!


2011. jan. 28. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasimmal és pár barátommal közösen.
2011. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben letisztaznam vele a dolgokat. Van pasid es o az igazi, nincs kaland, kicsapongas.

Ha ezt elfogadja es tiszteletben tartja mehet a talalka. Ha nem akkor bye...

2011. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tudja hogy van pasid?..am az első jó ötlet..mondd hogy a pasiddal együtt körbevezetitek..
2011. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszi a vàlaszt!

Persze, hogy tudja,sot, a profiloldalamon is van kozos képunk fent.

Hmm... valoban.. ha bele is megyek, akkor nem egyedul megyek, ez tuti.. Meg van pàr honap igazàn " kiismernem", az ido nekem dolgozik :)

2011. jan. 30. 22:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Hat en nem tartom tul jo otletnek, hogy a pasid kisergessen. Csak gondolj bele. Igazabol rolatok fog szolni az egesz es o csak kivulallokent lenne jelen.

Persze ha meglatja, hogy jofej meg ilyesmi, akkor meg akar harman is jol erezhetitek magatokat:)

2011. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát jah, tényleg szarul jöhet ki ha jön a pasid is. nem az ilyen célozgatásai miatt, hanem egyébként is ha egy sosem látott távoli ismerősömmel találkoznék most először akit ugye te ismersz jobban, a pasid meg semennyire, akkor azért mindenképp jobb 2en találkozni. a pasid eléggé kívülállónak érezhetné magát.

amúgy meg valóban tisztázni kéne h mit is érez mit akar, és h neked van barátod és meg szeretnéd tartani vele (mmint a tokióival) a baráti szintet

2011. jan. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt mondtad, ott lesz pár hétig... szerintem először a pasiddal együtt utazgass vele valahova, ha nincs vele baj, akkor másnap elmehetsz vele mittudomén pl kávézni vagy teázni valami NYILVÁNOS helyre kettesben, lehetőleg legyen köztetek egy asztal. Következőre meghívod magadhoz, ahol ott van a barátod is, és így váltogatod, ha még belefér pár tali.

Ha nagyon jógázni akar veled, akkor olyankor hívd át magadhoz, amikor a pasid otthon van, de pl tv-t néz a szomszéd szobában, és esetleg megbeszélted vele, h időnként nézzen be hozzátok csak úgy valamiért random. Így lehetsz is vele kettesben, de mégis biztonságban vagy... ;)

2011. jan. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja másik, hogyha nem akarod elhívni magadhoz, az is egy megoldás, h elmentek valami jógaórára, és a pasid értetek megy, h nehogy utána hazakísérés közben értsen félre valamit.. ;)
2011. jan. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem találkozz vele, mindenképp! így jobban meg is tudod ismerni, meg személyesen mégis jobban kiderül, hogyan is áll hozzád. ha olyan lenne a helyzet, ami neked sok, legalább meg is tudjátok rögtön beszélni, illetve látja, hogy negatívan reagálsz. neki van párkapcsolata egyébként? a te barátod tud róla, hogy leveleztek?

nem biztos ám, hogy ő annyira komolyan akarna tőled valamit. lehet, hogy csak ilyen a stílusa, ez a flörtölés nála hozzá tartozik egy barátsághoz. főleg, ha nem folyamatosan ilyen, csak időnként, szerintem ez nem jelent semmit.

u.i. nem franciaországból írsz véletlenül? csak az ékezetek miatt... :)

2011. jan. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!