Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak.Tavaszi szünetben idejönne a pasim 1 hétre (Én 13/L ő 16/f),és nem tudom,hogy tudnám megoldani,hogy itt tudjon aludni.Messze lakik,és így lenne a legegyszerűbb ha nálunk alszik.Szüleim azt se tudják,hogy van pasim.Biztos,hogy nem engednék meg:/ Nem csinálnánk semmi "olyat".

Ha nem engedik meg akkor gondoltam arra,hogy elküldöm őket egy hétre valahova(esetleg külföldre),de van két kisebb tesóm,velük nem tudnék mit kezdeni.Ötleteket várok :(


2011. jan. 28. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudod, én 'szottul liberális vagyok, de ha lenne egy 13 éves gyerekem, semmiképp nem engedném, hogy ott aludjon a pasija. Mi a rák ez a tendencia? Szüleimnél az volt a nagy szó, ha 14-15 évesen a pasi megfogta a csaj kezét. Amikor én voltam 13, akkor az, ha a pasi szájonpuszilta a csajt. Nem nyelves csók, csak szájrapuszi. Most meg az, ha ottalszik. 10 év múlva mi lesz? 12 évesen már házaséletet élnek?

Nem vagyok egy öregember, de azért ami sok, az sok.

2011. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elküldöd őket külföldre? Ki és kik a szülök?:O
2011. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Számítottam ezekre a válaszokra,hogy kicsi vagyok,meg ilyenek,de ezzel nem segít senki :/

Ez a XXI.század,kicsit más,mint régebben volt.Leírtam,hogy semmi olyat nem csinálnánk...Csak itt aludna :) Olyan nagy gond?

2011. jan. 28. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudod, ez nem évszázad kérdése. Sőt, a társadalmi érettség korunkban jóval később következik be, mint 200 évvel ezelőtt. Akkor sokkal rövidebb volt a gyermekkor, a társadalmi érettség hamarabb, a biológiai később következett be. Akkor teljesen oké volt, ha valaki tizenévesen együtt aludt a párjával. Jelen társadalmunkban azonban a biológiai érettség korábban, a társadalmi később következik be. A kettő közötti idő a kamaszkor.

Szóval szerintem ne emlegesd az évszázadokat. 200 év múlva sem lesz helyénvaló ennyire lazára fogni a párkapcsolati témát. Amelyik szülő ezt engedi, annak a gyereke jó kis ribi lesz, na.

2011. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok,és nem is leszek ribi.De azért köszi.
2011. jan. 28. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kritika volt édesXD hanem fura, hogy te a szüleidet külföldre küldöd. Kicsit jobban értelmezd az írásom és utána számolj el háromig. Én elolvastam a te kérdésed és értettem, de nem is akartam válaszolni talán azért nincs válasz benne, hanem kérdés...
2011. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az csak egy ötlet volt,hogy külföldre küldeném őket.
2011. jan. 28. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem, ezt nem engedik meg a szüleid!!! Gondolod, hogy ha azt akarod, hogy egy fiú aludjon Nálad, akkor elhiszik, hogy nem akartok semmi "olyat"?
2011. jan. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Reménykedj csak.
2011. jan. 29. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!