Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni gyúrni de?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék elkezdeni gyúrni de?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy barátnőt (már voltak probálkozások), de elég kicsi most az önbizalmam, megvagyok elégedve az arcommal, jóképűnek tartom magam (elvileg mások szerint is), a dumával sincs semmi probléma, de a testemmel nem vagyok megelégedve:

180cm vagy és 57kg, ebből kiderült nyilván hogy vékony vagyok.

Nehezen hízok, és az elmúlt fél évben inkább sehogy.

Az lenne a kérdésem, ha elkezdenék gyúrni akkor azzal megtudnám e növelni a tömegem? meg egyáltalán ha ilyen vékonyan elkezdek gyúrni jól fog-e az kinézni, vagy valahogy szednem kéne fel kilókat?


18/f


2011. jan. 28. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyél pacalt, hamburgert, töltött káposztát, zsíros kenyeret meg tömeg növelőt és hajrá :)
2011. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
180/50 vok és nekem se jött fel semmi. :(
2011. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem ha gyurni fogsz egyértelműen rosszul fogsz kinézni...
2011. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Moszuke ***** válasza:

hát vmi koxot tolni kell, hogy normális eredményt is láss..

de ne feledd.. ha túl gyorsan kapod fel az izmokat szétszakadhat a bőröd.

egy spanomnak megtörtént, de időben leállt s csak kis részen szakadt szét neki a bicepsz és váll találkozásánál kb.

szal csak okosan.


bemelegítést se feledd, nagy súlyokkal gyúrj és előtte sztem edzd meg kicsit a szíved, hogy bírja a terhelést.. mert ha eddigi életedet a monitor előtt töltötted akkor szívrohamot kapsz nekem itten..:)

aztán dagadjanak az erek vaze!

így hirtelen ennyi.

2011. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"kox kell" gratula... sokat értetek hozzá télleg, kurd szét a májad , legyél pattanásos baxd szét a tested...


inkább tessék: [link]

alul tudsz lapozni evvel többre mész, olvasd el, de tényleg általában senki nem szokta utána meg sasol, hogy mért nem fejlődik meg miért van ez meg az

2011. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
a gyuras annak jo aki kicsit hajasabb, mert konnyebben alakul neki a zsir izomma mint neked a semmi izomma... neked hizokura es sport kene inkabb:-?
2011. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne hallgass zagyvaságokra, ha gyúrsz akkor izmot szedsz fel és a csajoknak tetszeni fog. Azaz izom hátrány sok nőnél ami kétajtós és az is hátrány hogy vékony vagy. Sportos fiúkra buknak, gyúrjál!!
2011. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

NEEEM, nem lehet ennyi ostoba ember! koxolni, zsírt izommá, dagadtan jobb edzeni... úúristen.


Kérdező: ne itt tedd fel a kérdésed, ill. ne hallgass rájuk. body.builder.hu itt nézelődj!

2011. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:51


Hat nekem okoskodhatsz, de attol meg a haverom aki kicsit kover volt 2het alatt messze tobb izmot rakott magara mint en aki vekony vagyok 1 honap alatt... Ha nemtudod mirol beszelsz ne pofazz itt inkabb huzz aludni, en tapasztalatbol beszelek, nem azt mondom, hogy neki nem mukodne, csak nehezebb lenne, ezert ajanlottam inkabb a sportot, de ove a dontes!

2011. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"a gyuras annak jo aki kicsit hajasabb, mert konnyebben alakul neki a zsir izomma"

A zsír izommá alakul? Ember tanulj egy kis bioszt mielőtt osztod az észt.


22:31-es válaszoló kommentjébe van az ami neked kell.

Csak mivel az elején rohadt sokat fejlődsz, nagyon figyelj oda, hogy fokozatosan kezd el. Én is vékony voltam, elkezdtem mindent zabálni, állandóan edzettem, és teljesen szétrepedt a bőröm. Szerintem nem nehéz elképzelni milyen szarul néz ki...

2011. jan. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!