Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem foglalkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem foglalkoznak az emberek túl sokat a szexualitással? (így gondolatban)

Figyelt kérdés
Szóval itt az oldalon is ez a legolvasottabb témakör, naponta ezer kérdést írnak ki a maszturbálásról, meg az anális szexről, meg mit tudom én, vannak, akik órákon át ezekre válaszolnak... Szerintetek ez nem rossz? Nem kellene ezt egy kicsit jobban magukban tartaniuk? Persze, sokkal jobb így, mintha az embereknek fogalmuk sem lenne a dolgokról, de ez már rég nem az "információkról" szól. Azt hiszem, elszaladt az emberekkel a ló. Csak én vagyok ezen a véleményen?
2011. jan. 28. 22:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem. Nem lehet vele túl sokat foglalkozni.
2011. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Te már csak tudod!

Ezzel a névvel. XD

2011. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Névvel?!
2011. jan. 28. 22:29
 4/23 Moszuke ***** válasza:

mért kéne magunkban tartani a szexualitással kapcsolatos kérdéseinket, felvetéseinket, téveszméinket, vágyainkat, stb?

szerintem az a jó ha az ember beszél ezekről és nem tabuként kezeli.

2011. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
nem. az emberben ez ösztönösen benne van. ezért élnek. álszentség aki aztmondja hogy őt nem érdekli, vagy genetikailag hibás. soha nem szeretkeztem még, mégis naponta többször eszembejut, meg ugy egyáltalán az egész témakör. sajnos a világ a pénz és a szex körül forog, mégha ez nem is túl előnyös sok esetben, és jóérzéssel azt mondanánk hogy nem helyes, de tenni ellene ugy sem lehet. meg kell tanulni élni benne.
2011. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy mondják azt, hogy nem érdekli őket. Csak azt, hogy túl sokat foglalkoznak vele... Ahelyett, hogy valami értelmes dolgon járna az agyuk
2011. jan. 28. 22:31
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a szex a legfontosabb dolog az életben. :) Utána a sör jön, utána meg a jó kocsik.

Ha tehetném, akkor úgy vezetnék, hogy közben **opnak és sörözöm. :D Persze csak úgy, hogy egyedül vagyok az úton.

2011. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem neked mondtam, hanem elsőnek. :D
2011. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, csak azzal, mikor akkora jelentőséget kezdenek neki tulajdonítani az emberek, hogy egy életre szóló kapcsolatot a szexualitásra próbálják építeni, mint alappillérre.
2011. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

(Jaa, oké :D)


A szex a legfontosabb?? Te jó ég! Hová fajult a világ?!

2011. jan. 28. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!