Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flörtöl? Akarna valamit? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtöl? Akarna valamit? Vagy csak simán benéztem az egészet? :$

Figyelt kérdés

Már jó fél napja csak töröm az agyam.Van egy férfi(igen férfi nem fiú).Nevezzük X-nek.Van egy lány Y.Ez vagyok én.

Na szóval..Ő társadalmi munkát végez,sofőr.Még szeptember környékén találkoztunk először...beszélgettem barátnőkkel egy buszmegállóba,majd ő ezt meghallotta és rákérdezett.Aztán két perc néma csend,de közben végig a szemembe nézett,ahogy én is. Aztán 4 hétig semmit nem hallottam róla nem is láttam őt.Azután megjelent,de már nem az a tipikus ülök a székben full unott fejjel és szállj már fel k*csög mert indulni kéne stílussal ült ott.Hanem kifele fordult,és amikor felszálltam rám mosolygott köszönt,visszaköszöntem.Másnak nem köszönt de tényleg nem,nem csak bemesélem magamnak. Aztán persze megint semmi megint eltűnt,2 hét mulva előkerült de akkor már nem volt az aki régen.Flegma és picit bunkón vágott hozzám egy hellót.Hát nem esett jól,megmondom a frankót :(.

Aztán rá pár napra,a végállomáson megint ő volt,áá mondom odaintegetek üvölteni nem akarok úgyse hallja meg.visszaintegetett mosolygott.Másnap reggel megint ő vezetett és már full boldog volt megint.Leültem direkt az első ülésbe.És végig éreztem hogy néz,néha odanéztem,de hát a lányos zavar.Pirosodik az alma effektus ült ki az arcomra.3 hétig megint nem láttam,de tegnap ugyszintén sikerült összefutnom vele.Megláttam és lezsibbadtam :D

Integettem neki,visszaintegetett fülig érő vigyor,hosszas méregetés megvolt.Én is vigyorogtam idiótán nem tudtam mit tenni hirtelen,mert nekem ott annyi volt . Erre ma éjszaka már vele álmodtam.

Huu szerintem kissé kacifántos,de bocsánat:$ ez flörtölés vagy inkább csak egy édes kis semmiség?:S

Amugy egy visszahuzodo,szerény,aranyos férfinek mondja a kollegája :):P

Köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 28. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ez még kis semmiség, de nagyon könnyen lehet belőle nagy valamiség is.
2011. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Startolj ra ha O hamarosan nem kezdemenyezz, nehogy mar elszalaszd!
2011. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?:D

Am szerintem tuti akar valamit :D

2011. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19:D
2011. jan. 29. 08:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajj:D Azóta már rástartoltam és nagyon lassú fázisban haladunk előre :D de legalább haladunk :D lassan de biztosan:)
2011. jún. 14. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!