Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy srác, akivel egy suliba járunk. Mindig is úgy gondoltam, hogy jól néz ki, de nem vallottam be még magamnak sem tudatosan. Az utóbbi időben azonban jobban felfigyeltem rá. Oly annyira, hogy ha meghallom a nevét már el kezd hevesebben verni a szívem, és ha találkozunk ( ami abból áll, hogy elmegyünk egymás mellett ) vagy csak ha tudom, hogy ma biztosan látni fogom, akkor enyhén reszketek, fázok és teljesen zavarban vagyok. Szerelem nem lehet hiszen életemben nem beszéltem még vele, csak látásból ismerem. De a szemei mégis rabul ejtettek. Ilyenkor szerintetek mit csináljak?

Várom az értelmes válaszokat.

Köszönöm előre is. :)

15/L


2011. jan. 29. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne szerelem? :D


Hallottad már a fogalmat, hogy "szerelem első látásra" ? Aztán ez lehet elmúlik, ha meg is ismered, de lehet, hogy nem. Hát állj le vele beszélgetni, és kiderül :)

2011. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak úgy menjek oda hozzá? :D

Kicsit idősebb nálam. Talán ha egykorúak lennénk, akkor még bevállalnám. ( Titokban meg mindig arról álmodozok, hogy majd mikor egyszer elmegyünk egymás mellett megszólít. :D )

És a szerelem első látás ról nem tudom mit mondjak. Annyira nem hiszek benne. Hiszen azt nem tudhatom első látásra, hogy ő milyen belsőleg.

2011. jan. 29. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:

ÉS, a szerelem az egy vak dolog :) Azért írtam, hogy lehet, ha beszélsz vele, el is fog múlni ez az érzés. Vagy erősödik. Honnan tudhatod? :)


Kit érdekel, hogy idősebb? :) Kinek ne imponálna, ha egy szép csaj egyértelműen megpróbál szóba állni vele? Szerintem a fiúk legnagyobb részének kifejezetten tetszene :)


Találj ki valami semleges témát, kérdezz tőle valamit, vagy keress valakit az osztályában, akitől megtudod, ki ő, és nézz utána neten, hátha kiábrándulsz. Vagy még jobbban belehabarodsz? :P


De mindenesetre, én a helyedben megpróbálnék beszélni vele. Esetleg nézd meg, hátha egyedül szokott hazamenni, és csapódj hozzá valami indokkal (arra mész, mert venni akarsz valamit). Én tuti nem ráznék le egy csajt :)

2011. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Most bearanyoztad a napomat. :P

Agyalni fogok valami jó témán, amivel meg tudnám szólítani :D

2011. jan. 29. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, aztán sok sikert :)
2011. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jan. 29. 11:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!