Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolom így? Egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom így? Egyszerre több nővel vagyok és sokkal kavarok, meg akarok változni, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Három barátnőm van jelenleg, és mellettük ha adódik lehetőség olyan nővel aki tetszik nekem, élek vele, akár flört, csók, vagy egyéb.

Ez azért van mert imádom ha körülrajonganak a nők, ettől érzem magam értékesnek és jó pasinak, ha mindig keresnek, írnak szép sms-eket, dicsérnek, nem szép amit csinálok, de csak így érzem magam jó pasinak.

Ha mondjuk nincs barátnőm nem érzem magam értékesnek, így mindig kell legalább egy, de minél több van annál jobb.

Mi a véleményetek?Hogyan változhatnék meg?


2011. jan. 30. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, te csak szeretnél ilyen "értékes" pasi lenni. De ez nem értékesség, hanem felületesség, üresség. Ha egy pasinak 3 nője van, de még él a felkínálkozó alkalmakkal is, az üres szellemiségre vall, azaz egy "értéktelen" senki. De ne akarj ilyen lenni.
2011. jan. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem ezek visszaigazolások, hogy jó pasi vagyok, máskülönben honnan tudhatnám?

Az tuti, hogy kívülről azt látja mindenki, hogy milyen menő srác...

2011. jan. 30. 00:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az én fiúm is tök jó pasi, és mégse akar erről állandó visszaigazolást! :) (Az osztálytársaim anno hajtottak rá, de engem választott - húhh micsoda mázlista vagyok!)


Aki állandó visszaigazolást akar arról, hogy micsoda jó pasi, szerintem az egy piperkőc, üresfejű ember lehet. De ez csak az én véleményem, biztos jön még valaki más, aki majd megcáfolja.

2011. jan. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha leszarna pár évig minden lány, biztos tudnál értékelni egy kapcsolatot
2011. jan. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!