Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghoditani egy lanyt? Bovebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghoditani egy lanyt? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Hello. van egy lany aki nagyon megtetszett. Onbizalom hianyban szenvedek, es meg nem nagyon beszeltem vele, de 6 honapja ismerem. A csaj: vagany, szereti avril lavinet, cigizik, neha mast is sziv. Szeret kozpontban lenni. Nagy onbizalma van, de neha elvorosodik. Az ilyen csajoknal mi a jo. Nyomulni? Az biztos, hogy jobb lenne, ha tobbet beszelnek vele , de nem jut eszembe tema mirol beszelgessek vele. Szerintem a batyam jobban bejon neki, de szerencsere a batyamnak nem nagyon, de o pedig sokat beszel vele es veheti jelnek a csaj. Miyen temakrol tudnek vele beszelni. vmi tanacs? eleg szanalmas vagyok:(
2011. jan. 30. 05:20
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Hát tényleg szánalmas vagy. De nyugtasson meg, hogy ha nem tudsz vele beszélgetni, akkor valószínűleg nem működne a dolog köztetek. Olyan csajnak udvarolj, akivel tudsz beszélgetni.
2011. jan. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van meg a téma, hogy közben tördeled a kezed és "bocs, hogy élek" tekintettel nézel rá.

forum.radaralatt.com - itt kikupálnak a többiek.

2011. jan. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A vagány csajok is többnyire önbizalomhiánnyal, vagy más lelki gonddal küszködnek, és éppen a vagánysággal próbálják leplezni.

Szerintem ugyanúgy közeledj hozzá, mint bárki máshoz, de ha azt érzi rajtad, hogy félsz tőle, akkor esélyed sincs.

2011. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem is kellene ennél a lánynál próbálkoznod. Ha így "félsz" tőle, akkor valószínűleg -bocs- nem tetszel neki. Mert akkor nem lenne okod félelemre. Másrészt ha nem tudsz vele miről beszélgetni, akkor amúgy sincs értelme a dolognak. Keress mást.
2011. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aza baj, hogy massal is nehezen beszelgetek. ha vki elkezd velem beszelgetni es egyre tobszor beszelunk, akkor tudok csak vkivel beszelgetni normalisan. Lehet ez fiu vagy lany. Nem vagyok az az ujjat morzsolgato, de ha nem beszelgetek vkivel sokat akkor vhogy nem jut eszembe semmi tema. es ettol felek mindig, ha vkivel egyedul maradok, akkor egyszer eljnon a kinos hallgatas.
2011. jan. 30. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
ha eljönne a kinos hallgatás,akk mondd h mennem kell,majd meg beszelünk,vagy mondd neki h most megyek,aztan kacsints rá olyan lazán-de tenyleg:ha eszreveszi rajtad,h felsz,nem fogod erdekelni,mert nekünk csajoknak mindig az erősebb fel tetszik,akit nehéz megszerezni,és olyan macsó-vagyis a legtöbb lánynak :))
2011. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Beszélgessél vele minnél többet!

Nem tudom hogy Te mennyire ismered mennyire kedveled Avril Lavigne számait, arrol is lehet sok mindent beszélgetni.

Én is nagy Avril Lavigne fan vagyok, és bárkivel eltudnék erröl beszélgetni!

Az hogy vagány, még nem azt elenti hogy belsőleg nem egy visszahúzodó lány, lehet hogy ő is olyan mint Te, csak ezzel a "vagány" viselkedéssel probálja meg nem kimutatni!

Nem csak dohányzik de mást is szív néha, hát nem tudom, én nem nagyon jönnék össze egy olyan emberrel aki füvezik...még akkor sem ha nem rendszeresen csak hébe-hoba.


Legyél figyelmes mit szeret, kedvencek stb. és probálj meg vele figyelmesen viselkedni,, lezsd minden kivánságát....de azért tulzásba se vidd nehogy rászokjon, hogy Töled ugyis mindent megkap. :)

A legfontosabb az az hogy beszélgessetek és minnél többet legyél a közelébe.

Aztán ha jol alakul a dolog akkor ugyis összejöttök, hameg nem hát akkor meg nem!

Én szurkolok neked! :)

2011. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!


Téma:

Iskola, bulik, Mozi,zene, TV műsorok, kedvenc ez kedvenc az, bármilyen témát feldobhatsz, amiröl megkérdezheted véleményed, lényeg hogy érdekeljen a véleménye, és neked is legyen saát véleményed még akkor is ha nem egyezik.


De a furfangos vagy és nem vagy annyira félős akkor hivd el 4szemközt beszélni...mond meg neki hogy szeretnéd kikérni a véleményét mert tetszik neked egy csaj és hogy adjon neked tanácsot.

Pl. Ő minek örülne ha ő lenne az.

Természetesen ugy mond ezt hogy ugy tudja nem ő az a lány akiröl beszéltek, aztán meg már sinen vagy mint Jozsef Attila, csináld meg amit ő tanácsolt, hátha leesik neki hogy az a lány ő maga.

Aztán ha belemenne komolyabban akkor azt ugyis jelzi. :)

2011. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!