Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el azt a lányt aki nekem iszonyúan tetszik de ő nem érez irántam smmi?

Figyelt kérdés
13 évess vagyok.van 1 osztálytársam akibe nagyon szerelmes vagyok , de ő nem belém.MIkor feltettem kérdésnek hogy mit tegyek hogy megszerettessem vele magam akkor azt írtátok hogy ne erőltessem.Lécci akk segtítsetek hogy verjem ki a csajt a fejemből
2011. jan. 30. 09:50
 1/9 A kérdező kommentje:
lécciii:(:):(:):(:)
2011. jan. 30. 09:59
 2/9 anonim ***** válasza:

"Amelyik szekér nem vesz fel...."

Keressél uj kapcsolatot,de hàt még olyan fiatal, szinte gyerek vagy.

Foglald le magadat,amiben örömet talàlsz.Arra vigyàzz,hogy ezt ne vedd csalódàsnak,ne hogy a késõbbiekben kihasson ràd.Néhàny év mulva biztosan ki fogod nevetni önmagadat,hogy milyen nehezen teszed tul ezen a helyzeten magadat.

2011. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ó, Szabari Peti :')
2011. jan. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

elfoglaltságnak jó lenne egy mmorpg játék??

mondjuk a cabal online??

2011. jan. 30. 12:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Isten ments!

Ha 20 évesen is a nyáladat akarod csorgatni a monitor előtt egy hülye online szerepjátékra akkor csak rajta!


Inkább csajozz be újra!

A mai 13 éves lányok akár a diszkó mögött leszopnak!

Szóval rajta,és felejtsd el a játékot! Inkább a haverjaiddal lógj,ha nincs az oszt társakkal!

Idd le magad hányásig,cigizz,füvezz,nézd semmibe a szüleidet! Ha trendi akarsz lenni rám hallgatsz.

2011. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ha ez a trendi akk én inkább nem leszek az.

soha nem fogok drogozni és cigizni mert nem akarok 40 évesen a korházba ücsörögni , hogy meghalok -evagy nem.

és a szüleimet nem veszem semmibe

2011. febr. 7. 10:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt akartam hallani! (olvasni)

Átmentél a vizsgán! Ügyi vagy! :)

2011. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szőke hajad van? Hanyadikos vagy?
2011. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat, a kiveres nem rossz otlet, csak ne a fejedbol :D


Felejtsd el azt a hulyeseget hogy te kiszemelsz valakit. Nem megy. A no valaszt, igy volt es igy is lesz mindig.

2011. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!