Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség/szoptatás alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség/szoptatás alatt szoktatok szexelni?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok
2011. jan. 30. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

Az első manómnál terhesség alatt igen, és szoptatás alatt is. A másodnál kevésbé, mert az első és a második között csupán 12hónap van, fáradtak voltunk.

A harmadikat most várom. Hát életemben ennyit nem szexeltem,mint most. Megőrülök, ha nem kaphatom meg napi 4-5x. Nem tudom,miért, de most valahogy nagyon be vagyok indulva. Talán a hormonok.

24N

2011. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző: napi 4-5. Az igen.
2011. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Azért harmadik trimeszterben nem ajánlott a szex, mert megindíthatja a szülést...
2011. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Szrencsére nem volt gond a terheség alatt se a szexel esetleg már azért a 8,hónapban oda figyeltünk hogy , elég finoman csináljuk ! Szoptatás alatt is no brobléma volt.Sőt én miota anya vagyok talán jobban kyvánom a szexet most érzem magam igazán nőnek lehet hülyén hangzik de ez van !:):)
2011. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Sajna már régen volt de a szoptatás alatt volt szex...
2016. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Terhesség alatt igen, szoptatni nem nagyon szoptattam.

Most újra terhes vagyok, 38. hét, tegnapelőtt szexeltünk utoljára.

27N

2016. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Igen. A második szülés óta pedig nagyon megnőtt a libidóm.

32/N

2016. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Terhesség 9 hónap, aztán utána még másfél évig szoptattam a gyereket. Szerintem meg is bolondultunk volna, ha ennyi ideig nincs szex, az a csoda, hogy szülés után négy hétig kibírtuk. :)

Mivel mindkét gyereket túlhordtam, a legvégén is szexeltünk, hátha beindul tőle a szülés. Jelentem, nem indult be! Pedig tényleg mindent megtettünk. Úgyhogy ettől nem kell tartani, nyugodtan lehet addig, amíg az orvos nem tilt el a szextől.

Szoptatás alatt meg miért ne lehetne? Már a kérdést sem értem.

A férjemnek meg kifejezetten tetszett, hogy jó nagyok voltak a cicik. :) Szerintem sose bocsájtja meg, ha nem hagyom velük játszani. :)

2016. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen,mind a kettőnél,de a mellem tabu volt,a terhesség vége felé már nem nagyon voltunk együtt,utána annál többet.


1 hozzászóló,bocsi,de két gyerek mellet.hogy oldjátok meg ennyiszer?

2018. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok, látom, feljött a kérdés újra.

A kicsit 8 hónapig tudtam szoptatni, ugyanúgy szexeltünk akkor is.

Most kicsit kevesebbszer (kb heti 2), de van szex, és most 16 hetes terhes vagyok.

2018. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!