Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz? Nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz? Nem tudtam róla, de tetszik így is. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Suliban elkezdett köszöngetni egy srác,előtte soha életemben nem láttam.Amúgy ahogy egyre többet láttam elkezdett tetszeni...Jól néz ki.Aztán egyik nap egy busszal mentünk haza suliból, elkezdtünk beszélgetni, aztán kiderült hogy 16 éves. És ami idegesít, nem a kora, hanem az, hogy nem érdekel, és ugyan úgy tetszik. A barátnőm azt mondta hülye vagyok, de ő is többnek nézte. Nyilván azért nem láttuk még suliba, mert elsős...Ez így gáz?Előre is köszönöm!
2011. jan. 30. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mérlegeld a helyzetet és döntsd el, hogy neked gáz-e? ... Többi ember véleménye miért számít?
2011. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz!Pár év ide vagy oda mit számít?!
2011. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz!De különben egyetértek az előttem szólóval,neked kell eldöntened és mások véleményével ne törődj!Nekem van egy ismerősöm aki 15 éves korában egy 20 éves csajjal volt együtt,és működött.
2011. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem számít igazából...de mégis más ha a fiú az idősebb, nem a lány...Amúgy engem nem zavarna, csak lehet hogy suliban mindenki furcsán nézne ránk.
2011. jan. 30. 17:03
 5/8 anonim válasza:
Nem gáz ha van olyan érett a felfogása minta tiéd.
2011. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz... ha midnenki megszeretne felelni a környezetének akkor mindenkinek metzker vikire kell verni a farkát mert ő közízlés????? ez HÜLYESÉG!! azt csináld amit a kedved tartja... és VÉDEKEZZETEK!!
2011. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ez velem lenne így.... Szerintem csak bátran próbáljátok meg. Nem baj ha a lány a tapasztaltabb.


16/F

2011. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz :D:D

én is simán járnék egy pasival ha jól néz ki hehe :D xd kora nem érdekel h fiatalabb.. sőt az még izgibb is :P

17/L

2011. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!