Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan beleszeretek de mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan beleszeretek de mi lesz ha hazatér?

Figyelt kérdés

pár hónapja megismerkedtem egy fiúval, nagyon helyes, én is tetszek neki.

Nem tudom miért eddig úgy volt hogy alkalmi kapcsolatnak jó lesz, de ő már azt sem akar velem.Mivel szerinte kihasználna, így azt mondta hagyjuk.

Kapcsolat nem lehet köztünk, mert júniusba hazatér Algeriába. :(

Aztán már sajnos soha nem látjuk egymást, és arra gondoltam hogy én akkor is szeretnék vele lefeküdni mert nagyon kívánom de a baj hogy kezdek beleszeretni :(

Hogyan mondjam meg hogy szeretnék majd vele "búcsúzóul" lefeküdni?


2011. jan. 30. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Huhú, egy arab tezsvír! ;) Mondd meg neki nyíltan a dolgot, a fiúknak nem szokott ellenvetésük lenni az ilyesmivel.
2011. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de neki van
2011. jan. 30. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!