Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan beleszeretek de mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan beleszeretek de mi lesz ha hazatér?

Figyelt kérdés

pár hónapja megismerkedtem egy fiúval, nagyon helyes, én is tetszek neki.

Nem tudom miért eddig úgy volt hogy alkalmi kapcsolatnak jó lesz, de ő már azt sem akar velem.Mivel szerinte kihasználna, így azt mondta hagyjuk.

Kapcsolat nem lehet köztünk, mert júniusba hazatér Algeriába. :(

Aztán már sajnos soha nem látjuk egymást, és arra gondoltam hogy én akkor is szeretnék vele lefeküdni mert nagyon kívánom de a baj hogy kezdek beleszeretni :(

Hogyan mondjam meg hogy szeretnék majd vele "búcsúzóul" lefeküdni?


2011. jan. 30. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Így, ahogy leírtad.
2011. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez jó ötlet lenne. Ha tényleg szeretitek egymást, találnátok rá módot, hogy együtt legyetek. Miért nem marad itt veled? Max néha menne haza látogatóba. Vagy fél évig itt, fél évig ott vagytok.
2011. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mert 18évesek vagyunk =(
2011. jan. 30. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lenne jó ötlet, mert sokáig hiányozna utána! Így is fog, de legalább nem volt köztetek semmi még.

Sajnos ez egy ilyen élet helyzet, keresned kell mást!

2011. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18 évesen már felnőttek vagytok.. vagy legalábbis nagykorúak..
2011. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
magunk közt szólva, mondd csak ki, hogy szeretnél látni egy nagy néger neoncsövet :)
2011. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó XDDDDDDDDDDDDDD
2011. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt már feltetted egyszer.

Köszönjük bejelentésed...

2011. jan. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!