Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz valentin napkor ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz valentin napkor ez?

Figyelt kérdés
volt barátomnak akarok írni csak annyit h boldog v.napot csak azért gondolkozok h megírjam e mert mióta barátnője van nem beszéltünk és h mit fog gondolni ha írok neki?
2011. febr. 2. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem tökmind1 mit ír vissza? nem vesztesz vele semmit ha írsz neki:D
2011. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Wáá. VOLT barátnak nem irkálunk ilyeneket. Főleg hogy barátnője van.
2011. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

A Valentin nap a szerelmesek napja, nem az Exeké. Neked hogy esne ha lenne pasid és az exbarátnője írna neki Valentin napon?

Szerintem hagyd...

2011. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a Valentin nap a gáz. Jóhogynemmár hálaadást is ünnepelsz
2011. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Öhm...valentin nap=szerelmesek napja. Ne hogy már valentin napot köszönts neki, ha már foglalt. Nem biztos, hogy fog örülni neki.
2011. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De mégis mi a fenének írnál ilyet neki? A valentin nap a szerelmeseké, mint a volt barátod és a jelenlegi barátnőé. Neked semmi közöd már hozzá, a saját barátodnak mondogasd, hogy boldog valentin napot és hagyd békén a volt barátod. Semmi értelme ilyet üzengetni, hogyha nem vagytok egy szerelmes pár. A valentin nap csak kettejükre tartozik. :)
2011. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

én is gáznak tartom a valentin napot

de csak az a gáz h szeretem és ugyse tudom elfelejteni

és sztem annyi h boldog valentin napot! mi van veled mostanában?

az nem nyomulás

de ha azt mondjátok h gáz akk nem írom neki...

köszi a válaszokat jöhetnek még :)

2011. febr. 2. 15:16
 8/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:13


Neked meg mi a fene bajod van? Mindenkinek a saját joga azt ünnepelni, amiben hisz!

2011. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hiába szereted, már vége. Próbálj túllépni rajta, magaddal foglalkozz, hagyd a szerelmeseket turbékolni, főleg a szerelem napján. :)
2011. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a valentin nap a szerelmesek napja, nem hiszem, hogy sms-t kellene írnod az exednek. ha nem beszéltetek azóta mióta új barátnője van akkor meg pláne....
2011. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!