Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy fordulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy fordulhat meg valaki fejében, hogy egy azonos neművel lépjen intim kapcsolatba? Én egyszerűen el se tudom képzelni, hogy akár csak puszit adjak egy másik fiúnak, a hideg is kiráz a gondolattól.18/F

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Köszönjük, hogy megosztottad ezt velünk. Én, személy szerint, kifejezetten megtiszteltetve érzem magam.
2011. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
A melegek ugyanígy csodálkozhatnának, hogy mi értelme ellenkező neműeket csókolgatni...
2011. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz, sok értelem van az idáigi összes kommentben. Most nem szeretnék itt elkezdeni beszélni az emberek rettenetes erkölcstelenségeiről, de ez akkor is durva.
2011. febr. 5. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretnék az erkölcstelenségről beszélni, de nem ez az erkölcstelen, ha két azonos nemű ember szereti egymást, hanem az, amikor a "menő" tizenéves csajok és srácok hetente mással vannak, midennféle érzelmi vonzódás nélkül járnak fűvel-fával, agyonQratják magukat tizenéves korukra. Na, ez az erkölcstelen.

Egyébként meg aki azt gondolja, hogy a homoszexualitás természetellenes, annak ajánlom ezt az írást: [link] tanulságos.

2011. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy megfordult a te fejedben, vagy inkább az összes hetero fejében, hogy meg kéne puszilnom, azt a cuki lányt :)


Ezt még a tudósok sem tudják, hidd el :)

2011. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ha attól is rettegsz, hogy megpuszilj egy fiút, akkor szerintem meleg vagy, és ezzel az undorodásoddal próbálod palástolni. hidd el, nagyon sok melegnél így kezdődik!

ha meg mégse vagy meleg (amit kétlek), akkor se tarts itt szentbeszédet az emberek erkölcsösségéről. nekem semmi bajom a melegekkel, örülök, hogy megtalálták a boldogságot egymással, csak ne mindenki orra előtt csinálják, hanem a privát szférájukban. neked semmi közöd hozzájuk, tehát ne botránkozz itt meg, mert neked meg más gyarlóságaid vannak! (a melegek ráadásul nem is tehetnek róla, h a saját nemükhöz vonzódnak)

2011. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Erkölcsileg sincs semmi gond sem ezzel, sem az egyéjszakás kalandokkal, amíg senkinek sem ártanak.
2013. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!