Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fiúnak számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ArankaAry kérdése:

Szerintetek egy fiúnak számít, h mekkora a barátnője haja?

Figyelt kérdés

Nekem rövid hajam van, kicsit Rihannás:

[link]

szerintem még látszik h lány vagyok:P..és egyesek szerint jól is áll( fiúk is mondták)...de már rég nincs barátom, és arra lennék kíváncsi, h zavarja-e a fiúkat, ha a barátnőjüknek rövid a haja. Lehetőleg fiúk írjanak, és a kort is oda lehet irni :P:)

( nem mintha csak ezért megnövelném a hajam, de azért meghallgatnám a véleményeteket! )


2011. febr. 5. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem a rövid hajú lányok nem igazán tetszenek.


20F

2011. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem speciel a hosszú vagy vállig érő hajú lányok tetszenek

18/F...de ez sokadlagos szempont.

Ha a barátnőmnek lenne rövid haja nem zavarna, ha randinál, ismerkednék egy lánnyal akkor is csak 10-ed 20-ad rangú a hajhossz

2011. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a hosszú fekete v sötétbarna hajú lányokat szeretem 23/f
2011. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem számít nekik. A rövid haj irányítást sugall, a hosszú alárendeződést.
2011. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik a hosszú haj, de ha nem úgy nézel ki, mint egy rossz leszbikus, akkor oké.
2011. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtobb fiunak nem jon be a rovid haj, de lehet, hogy neked jobban all, mint a hosszu es ettol meg persze biztos van, akinek tetszik.
2011. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt Vállig érő hajúnál rövidebb hajú barátnőm!


És nem is lesz. Szóval igen számít a haj.

2011. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Először félreolvastam arra, hogy mekkora a barátnője hája :D


De a kérdésre válaszolva... Ismerek olyan pasikat, akiknek számít, de a többségnek nem a hossz a fontos, hanem az, hogy jól álljon neked.

2011. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hat nekem elegge szamit... Ez a rihannas kifejezetten nem tetszik, nekem is hoszabb hajam van es a lanyokon is a hosszu v a nagyon hosszu hajat szeretem. Viszont az Alkonyat Alice-je tetszik :D neki jol all nagyon. Fugg az arcodtol is h milyen illik hozza, meg a szine is sokat szamit h illedjen hozzad.


18/F

2011. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sztem a hosszabb haj tesz eléggé nőiessé.

Barátnőm is sokkal nőiesebben néz ki kibontott hajjal. Tudom nem pontosan így szólt a kérdés de neki összegumizva nagyon rövidnek tűnik. Am sztem eléggé fontos tényező a lányok haja a fiúk szemében.

2011. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!