Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szep vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BedoNorbi kérdése:

Szerintetek szep vagyok? Lennt a link.

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 6. 00:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nemed és korod? :S
2011. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

őőőőőőőőőőőőőőőőh ... hány éves vagy? rád fér még pár év fejlődés az 1x biztos [alakot nem igazán tudtam el dönteni] arc meg 20 évesen tedd fel újra a kérdést :D erre nem tudok úgy válaszolni h az jó legyen bocsi


19F

2011. febr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

nemed? csaj .. vagy rossz nevet adtak neki a szülei [ ilyenkor jó ha van hi5öd :D]


amúgy a macsek aranyos :D


19F

2011. febr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
13 eves:D, lany.
2011. febr. 6. 00:45
 5/21 anonim ***** válasza:
Szép a Leila :)
2011. febr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ok akkor még rá érsz :D uh :D azért meg nyugodtam h nem az én válaszom volt a legdurvább azért meg kérdezni hogy nemed ... huh :D necces [vörös haj? vagy szín vak vok ?:D éljen a vörös]


19F

2011. febr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Haat photoshop xD
2011. febr. 6. 00:49
 8/21 anonim ***** válasza:

XD akk 7 év múlva újra XD bár lehet én nem vagyok elég pedofil ehhez majd igyekszek XD


19F

2011. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

00:43 vagyok!

Bocsi azért a kommentért :D Csak sajna az egy nagyon előnytelen kép rólad. De szerencsére adtam neked még1 esélyt, és végignéztem a többi képet is! Megért! Másodikra határozottan javult a véleményem :) Ezekből a felülnézeti képekből nem szép az arcod, túl nagynak látszik az orrod. Ettől eltekintve az arcod teljesen jó. Az alakod am jó, és jól láttam hogy van szemüveged? Mert ha igen, linkelj egy jó szemüveges képet, mert sztem jól áll.

2011. febr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Moszuke ***** válasza:
ez a karakteres pénisz k*rva jó:D
2011. febr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!