Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogyha a házasságig várunk a szüzességgel, akkor rossz lesz a szexuális kapcsolat? Van egyáltalán olyan, hogy rossz? Miben nem illenének össze?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Ez hülyeség.

Két ember szexuális összhangja nem azon múlik, hogy esküvő előtt, vagy után fekszenek-e le.

Sokkal fontosabb, hogy nagyjából azonos legyen az "érdeklődésük", (teszem azt két konzervatív ember is boldog lehet, meg egy szadista egy mazochistával, vagy két perverz, de ezek egymással már nem feltétlenül), és nagyjából azonos az étvágyuk. Sok kapcsolat abban megy tönkre, hogy az egyik havonta szexelne, a másik meg naponta, és hiába kötnek kompromisszumot, hogy jó, akkor lesz hetente, egyiknek sem jó.

Amúgy az idő meghozza a kellő összhangot, rutint, és elég jól fogják ismerni a másikat, hogy változatos, örömteli nemi életük legyen életük végéig, egymással.


Régen nem volt ennyi válás, pedig akkor tényleg sokan csak az esküvő után szexeltek.

Ma meg sokan "kiélik" magukat, mielőtt megállapodnak valaki mellett, aztán két év múlva csak félrelépnek, mert rájön, hogy a szomszéd csajt vagy a postást még nem próbálta fel.

2011. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Az új liberális demokrácia vallás-családellenes politikájával.

Mert ha nem próbálsz ki 10 embert házasságig akkor Te már egy utolsó senki vagy fuuj... érted

Igaz hogy tanulmányok is alátámasztják miért mondják a papbácsik a "hülyeséget". Kimutatták, hogy aki házasságban volt egymásnak elsők azok boldogan élnek ez a megkérdezettek 90% a (szerintem jelentős) a többi %meg normális pár.

Majd mondják sokan, hogy nem illetek össze bla bla bla. Azért kell ismerkedni, kiismerni a másikat, esetleg beleszeretni és megvárni azt a 18hónapot míg az agyad termeli a hormonokat a rózsaszín ködnek. Szerintem ha nem vagy vallásos is jó várni addig(18hóra gondolok) hogy lásd tényleg szeretem kell e nekem akarom őt, vagy míg a rózsaszín ködbe ahhhh dejóóó vele a szex:) és mikor elmúlik a hormon akkor meg pufff mi van velem nem kívánom mi bajom lehet?!

A mai társadalom pulzáló ritmusában másfél évig udvarolni?! Ciki!! vagy nem? gondolkozz rajta

2011. febr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Igen, én ismertem olyanokat, akiknek nem ment a dolog, mivel testileg abszolút nem illettek össze.


Sőt, olyanokat is, akik meg ízlésileg nem illettek össze.


Az előbbi nem orvosolható: ha a férfinak akkora, vagy a lánynak kicsi, és csak hosszú órák kemény munkájával jön össze, akkor nincs mit tenni. Ha egyiknek fáj a szex, akkor az baromira megkeseríti az életet. Szex nélkül pedig előbb-utóbb megcsalás lesz, de kellemetlen élet lesz az eredménye.


Az utóbbinál persze, be lehet törni magamat, vagy a másikat, és elnyomni a vágyaimat, hogy jó legyen a másiknak. Akkor meg nekem lesz pocsék, ha nap mint nap azzal vagyok, hogy ön-feláldozok, hogy neki jó legyen. Ha meg nem teszem, a másik szenved, hogy olyat tegyen meg, ami neki rossz...


Azért ilyenek felléphetnek, és ez a két ok gond és probléma nélkül tönkreteheti a házasságot. Igen, meg még ezernyi ok, de ha valahol rossz a szex (testi vagy lelki okok miatt) ott már ingatag lesz az egész házasság.


Ha ez kiderül még esküvő előtt, még mindig tovább lehet keresni az igazit. Ha kiderül utána, azért kevesen vannak, akik pár hónap után azt mondják, hogy "bocsánat, de nem működik" inkább elszenvednek egymás mellett éveket. Ami fölösleges, és pazarlás.


Ezen kívül még ezernyi ok lehet a válás mellett, nem azt mondom, de azért ahol jó, és kiegyensúlyozott a szexuális élet a két ember között, ők általában sokkalta boldogabbak, és jobban meg tudják oldani az egyéb gondokat mint ott, ahol még a szex is rossz.


Természetesen ez hírből sem azt jelenti, hogy akkor vagy valaki, ha legalább egy focicsapat átment rajtad... De azért ez a két véglet között is van milliónyi átmenet. Ha meg azzal az emberrel testileg-lelkileg kielégítitek egymást, akivel először lefeküdtél, és minden stimmel, akkor hajrá, mehet is a házasság :)


Amúgy én is tennék fel egy kérdést, ha nem gond:


A mai emberek miért csak a két végletet ismerik? Aki esküvő előtt elveszti a szüzességét, arról már kapásból az a vélemény, hogy fűvel-fával meg a legyet is? Mi például hírből sem engedhetjük meg magunknak az esküvőt. És bizony nagyok szeretkezünk. De mégis a barátnőm volt az első, és nagy eséllyel az utolsó is. Pedig még évekig nem lesz itt esküvő :)


És mennyien vannak még, akik két-három emberrel voltak csak, szerették is azt az embert, és valamiért mégis szét mentek. Ez az ok valószinűleg az esküvő után is fenn állt volna, és lett volna még 1-2-3 válás...

2011. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Régen nem volt ennyi válás, pedig akkor tényleg sokan csak az esküvő után szexeltek. "


régen nem lehetett elválni, akkor sem ha a férj ütötte-verte a családját, nem amiatt volt kevesebb mert nem akartak, hanem nem lehetett, meg nem volt szokás. Megcsalás meg mindig volt, csak nem verték ennyire nagydobra, mint ahogy most a nők nem verhetik mert az ciki, pedig ugyanannyira félrelépősek.

2011. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!