Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűzként is el lehet menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzként is el lehet menni nőgyógyászhoz? Nem gyógyszerért mennék hanem rutin vizsgálatra. De azt nem szeretném ha a fenekemben turkálna vagy megvizsgálni akkor csak így lehet?

Figyelt kérdés

Köszi

19/L


2011. febr. 6. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
19 évesen nem rossz szűznek lenni?
2011. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mert antiszoc vagyok és csak teher lenne egy barát.....
2011. febr. 6. 11:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért túrkálna a fenekedben?
2011. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már miért ne mehetnél, nő vagy akkor is ha szűz. Megjegyzem az hogy antiszociális vagy az nem egy életforma. Bennem is van rá hajlam, de próbálok tenni ellene, írj privit ha beszélnél róla.
2011. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem a szociális életem volt a téma.

Azt hallottam, hogy végbélen keresztül vizsgál meg az orvos ha szűz vagy, igaz ez?

2011. febr. 6. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmehetsz. Nem mindegyik nőgyógyász vizsgál fenéken keresztül. A többség már puncin keresztül csinálja, főleg egy 19 éves lánynak.
2011. febr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, miért vizsgálná a végbeled? Szerinted onnan hogy tudna meg bármit is hüvely vagy a méh/méhszáj állapotáról? Ugyanúgy hüvelyen keresztül vizsgál csak óvatosabban nem ugyanolyan műszerrel, mint a nem szűzeket, hanem mint pl a gyerekeket a gyereknőgyógyászaton. nekik sem turkál senki a fenekükben. Amúgy meg amíg nem élsz szexuális életet, sztem felesleges nőgyógyászhoz menni, csak felesleges trauma, a vizsgálat sokkal jobban fáj mivel szűk vagy és amúgy sem nagyon lehet semmilyen betegséged még. Az első nógyógyászati vizsgálat a szexuális élet vagy első szexuális aktus megtörténte után javasolt.
2011. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Miért okoskodsz, ha nem értesz hozzá?:)

Végbélen keresztül igenis ki lehet tapintani a hüvelyt. Utána lehet olvasni.

Kérdező: Csak akkor szoktak végbélen keresztül vizsgálni, ha normális úton nem megy.

2011. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!