Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még ilyenek? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyenek? :S

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak,akiknek eszébe sem jutna megcsalni a bnőjüket/barátjukat,mert már hányingerem van ettől a sok undormánytól..
2011. febr. 6. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jelen, bár bevallom jelenleg nincs kapcsolatom
2011. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mivel nekem még nem volt, ezért mindképp hosszabbra tervezem az első kapcsolatom :P
2011. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, sose csalnám meg a barátnőmet, és nekem is hányingerem van ezektől, meg már akkor is fogom a fejemet, ha olyan kérdést tesznek föl, hogy "ugye ez nem számít megcsalásnak?"...
2011. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezem. Sosem merült fel bennem, hogy lefeküdjek, megcsaljam a barátnőmet mással. Röhejes, amikor egyesek azt mondják, hogy hát"elgyengültem, meg részeg voltam stb... és hát megtörtént..."
2011. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Félelmetes,h mennyi ilyen van:S.Sztem,ha már gondolnék is rá,h megcsaljam a pasim akk már nicns is értelme a kapcsolatnak:S...Az ilyeneknek minek vki?
2011. febr. 6. 12:05
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. A mostani barátnőmet nem csalnám meg, mert Ő nem lázadó és Én pont azt szeretem, ha nem lázad egy lány. És nem biztos, hogy találnék még egy ilyen lányt.
2011. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
még vannak, eddig sem jutott eszembe megcsalni egyik régi barátnőmet se, és bár jelenleg nincs kapcsolatom, de most, és a jövőben se jutna eszembe
2011. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Megnyugtató:).
2011. febr. 6. 12:08
 9/16 anonim ***** válasza:
annyira azért nem, mert pl. én a hajamra kenhetem ha kifogok egy ribancot amiből ugye mint tudjuk egyre több van... rendeset találni viszont...na az a kihívás
2011. febr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jogos.
2011. febr. 6. 12:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!