Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok a belső tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok a belső tényleg fontosabb mint a test?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem igen!Bár a mostani pasimnak tökéletes a teste,de a belsőjét szerettem meg.
2011. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Naná. Ha látnád az eddigi barátaimat, akkor el is hinnéd. Egyiknek sem a külsejébe szerettem bele.
2011. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nem tudod leélni az életed valakivel csak azért, mert esztétikus látványt nyújt a teste / arca. Az a fontos, hogy a személyiségetek passzoljon egymáshoz, hasonló elképzeléseitek legyenek az életről, a fontosabb kérdéseket illetően egyezzen a véleményetek, összhangba lehessen hozni a céljaitokat, stb. És nem mondtam, hogy nem fontos a külső, csak vannak annál fontosabb dolgok is a világon.


20/L

2011. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a csajok miért érzik cikinek felvállalni az elsődleges preferenciáikat. Talán még ők is elhiszik, amit mondanak. De a tények önmagukért beszélnek, ugye srácok?
2011. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

igen,nálam egyértelmű...egy olyan fiúba szerettem bele,aki abszolút nem az ideálom,de így már,hogy szeretem nincs nála jobb pasi:P :)

állítólag szép lány vagyok(modell blablabla) és ismerősök szokták mondani hogy mit keresek én mellette?!(de a barátaink szerint pont azért illünk egymáshoz,mert annyira különbözünk) :)

hát ezért,mert a belsőjét szerettem meg:)

2011. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Valaki azt hiszi, hogy ha kigyúrt teste van akkor az mindenkinek tetszik. Nem, nekem nem. Nekem fontos a test, de álltalában a kinézetből látszik az illető valódi énje. Nekem inkább az fontos, hogy ne legyen tökéletes, mert nekem az a tökéletes ha nem az. 15/L
2011. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 emlya ***** válasza:
100%

A külső megfog , a belső megtart.

21/L

2011. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Aztamocskos mennyi kamugép csaj!!!

Hidd csak el, a csajok 99% nagyon magasról leszarja milyen vagy belülről és ezerszer inkább összejön egy kockáshasú bunkó paraszttal, mint egy kedves, figyelmes de kevésbé jóképű sráccal.

Persze a csajok szeretik ennek az ellenkezőjét hangoztatni, ahogy itt is láthatod, de nagy kamu az egész...

"Nekem igen!Bár a mostani pasimnak tökéletes a teste,de a belsőjét szerettem meg."

Hogyne persze... Röhögnöm kell. :D

2011. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
nem fontosabb nekik,bármit is mondanak.a külső az elsődleges,aztán ha jó fej vagy akkor beléd szeretnek.29/F
2011. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
így van kamu az egész.. =/
2011. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!