Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos, hogy felejtsem el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piciregica kérdése:

Fontos, hogy felejtsem el az exemet?

Figyelt kérdés
Még mindig sokat gondolok rá,pedig már 3 éve van barátom.Meg már neki is van másik bartánője,és ez komoylnak is tűnik.Én vtam a leghosszabb kapcsolata (1év),és még miután szakítottunk is másfél évig ritkán ugyan,de találkoztunk,és egy ideje megszakadt a kapcsolat.Hiányzik..de a pasimat is szeretem.Össze vagyok zavarodva...Néh azt gondolom,hgy jobb lett volna inkább vele maradni...de már késő,szerintem azt a másik csajt szereti már.
2011. febr. 6. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
3éve van barátod és még mindig az exed után sóvárogsz?
2011. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem sóvárgok..nem tudtam elfelejteni...
2011. febr. 6. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Le is feküdtél az exeddel? Ő volt az első?
2011. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak belé voltál zúgva,ilyen fellángolás-féle lehet ez,biztos a szép emlékek és egyéb...így elsőre azt mondtam volna hogy pasizz be,de már látom hogy van is barátod,fogalmam sincs mit tegyél,keress valami hobbit,vagy keresd fel az exed és beszéljetek erről
2011. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez bonyolult...nem feküdtem le vele,de volt valami olyasmi,és azóta nem beszéltünk mióta ezt előadta másoknak úgy,hogy megvoltam neki,emiatt leb-asztam,veszekedtünk,és töröltem mindenhonnan.És nem tudom mit szólna hozzá,ha beszélni akarnék vele vagy bármi...meg mondom,már pár hete barátnője is van.:(
2011. febr. 6. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!