Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan huszon éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan huszon éves lányok akik egyáltalán nem szőrtelenítik a puncijukat, vagy az én barátnőm az egyetlen?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 15:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Vannak.
2011. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
persze hogy vannak, nem mindenki követi a hülye divatokat/szokásokat
2011. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%
Vannak sajnos!!! Egyik haverom majdnem elhányta magát mikor odáig jutottak...
2011. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

"majdnem elhányta magát"

Homokos vagy pedo? Nem mindegy.

2011. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Tomika90 ***** válasza:
60%
ez akkor gáz ha csubakka féle...
2011. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Négy éve együtt élünk. Mindkettőnknek szőrösen jobban tetszik. Szerintem nagyon szép pinája van. Nem is értjük, hogy másoknak miért olyan fontos a kopaszság odalent.
2011. febr. 6. 15:50
 7/28 anonim ***** válasza:
14%
fúj ba**+ manapság ez alap HIGÉNIA
2011. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Fürdeni szoktunk, csak borotválkozni nem!
2011. febr. 6. 16:22
 9/28 anonim ***** válasza:
78%

higIénia a tököm. Fürdeni kell te tapír, azt próbáltad már?

Kb mint amikor a jenkik vitáznak a körülmetélésről és jönnek a trollok hogy az nem higiénikus mert gyűlik a fityma alatt a túró. Igen bamme ha nem fürdesz. De miért ne tennéd?

2011. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Én nem várom el egy nőtől hogy szőrtelenítse magát ha nem szeretné. Ez az egész szőrmentesség egy hülye divat, több ezer évig valamiért jók voltak az emberek egymásnak szőrösen is. Nem attól lesz valaki higénikus, hanem ha rendszeresen fürdik és tisztálkodik. Nos én is eléggé szőrös vagyok, és másért sosem változtatnák magamon. Ha nem képes olyannak elfogadni amilyen vagyok, akkor részemről nincs értelme a kapcsolatnak. 26/f
2011. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!