Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Nem rég beleszerettem az egyik legjobb barátnőm szerelmébe. Két éve halálosan szereti, viszont nem merem neki elmondani. Egyik barátnőmnek mondtam el, ő azt mondta, hogy el kéne mondanom. Nem tudom mit csináljak... Egyébként nem hiszem, hogy tetszem a srácnak, de ha tetszenék neki, akkor se jönnék vele össze.
2011. febr. 6. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:

a bnőnek minden képp el kéne mondani csak nem harapja le a fejed


19F

2011. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mooond ellll

halgasss a baaaaaaaaarinőőőőőőőőőődreeeeeeeeeeeee

25/l

bocs sok betűért de jó a kedvem

2011. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De attól félek, hogy ezek után nem mernék a szemébe nézni.. :/ Viszont szerintem ez nem nagy ügy, hiszen ez csak plátói..
2011. febr. 6. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:

nem tudom volt részem ilyen ügybe :D igazából neccesebb volt a dolog de van egyezés :D a kis csaj közölte bnőmmel és nem harapták le 1más fejét :D előbb utóbb úgy is ki kell böknöd


19F

2011. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. Még átgondolom. :) köszönöm a válaszokat! :D
2011. febr. 6. 16:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki jobb ha tudja az igazat de mondd el azt is hogy semiképp nem járnál vele mert a barátság fontosabb számodra és hogy ez csak plátoi mulo szerelem ne ijedjen meg nem lesz semmi csak szeretted volna ha tud róla. Szerintem jobb lesz ha tudja .
2011. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Megpróbálom majd elmondani.

Egyébként sajnos nem múló. Nem olyan rég óta szeretem... Persze azelőtt is bírtam, meg tetszett.. :)

2011. febr. 6. 16:29
 8/9 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet. :)) mondd el neki és legalább könnyebb lesz a lelked. amúgy hány éves vagy te és a fiú?
2011. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A fiú 17, én pedig 15. :)
2011. febr. 6. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!