Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyeek? (megőrülök érteeeee)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyeek? (megőrülök érteeeee)

Figyelt kérdés
Volt egy srác (nagy szerelmem), akivel 1 évig jártunk és nagyon szerettük egymást de elváltak útjaink, mert külföldre költöztek... Nem is fogtam fel akkor igazán. Egy idejig tartottuk a kapcsolatot neten, de már az is megszünt. Aztán küldött egy levelet, amiben megirta nagyon szeret és hiányzom neki...de nem irtam vissza... Most 2 év után fogom fel mennyire szeretem!!! Minden este sirok és a képeinket nézegetem... Felakarom hivni, de nem megy(meg hát drága mulatság). Muszály látnom őt különben megörülök. Arra gondoltam nyáron kimennék , ha csak 1 hétre is de nem tudom hogyan... a szüleim nem engednek egyedül, ők pedig nem nagyon akarnak jönni. Mit csináljak? Belehalok annyira szereteeeeeeeeeeeeeeeem!:'(
2011. febr. 7. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg beszélhetnél vele(neten) hogy mi van vele,és hogy nem-e akarna valamikor visszajönni 1 hétre,mert régen taliztatok,vagy ilyesmi.. Szerintem őt joobban visszaengednék Mo.-ra,mint téged külföldre :)
2011. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor beszéltem vele azt mondta hogy 2012ben hazajönnek, de csak ilyen 1-2 napra a rokonokhoz..:S de én addig nem birom ki
2011. febr. 7. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:
világ vége lesz 2012 már késó lesz.
2011. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

épp ezaz:D

nahjóó de ne vicceljünk. mit csináljaaaaaaaak?:@

bármit megtennék, ha láthatnáám:(

2011. febr. 7. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért így vaktában ne indulj útnak. Lehet, hogy azóta már van kint valakije. Ne is tervezgesd a kiutazást addig, amíg nem beszélsz vele előtte. Ha azt mondja, hogy vár, akkor ráérsz elkezdeni a tervezést.
2011. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nincs senkije, és pont ez is lenne benne a lényeg. Kimennék ugy hogy nem tudna róla.. és igy 2 év után gondolom ő is ugyanugy örülne mint én, ha meglátnám:)

'mint a filmekben':)

2011. febr. 8. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!